Переможці шоу «Україна має талант-5» – гурт «Лісапетний батальйон» – витратили свій мільйон на те, щоб спорудити церкву у селі П’ятничани Хмельницької області, звідки родом лідер групи Наталія Фаліон, пише видання «Експрес-online».
До цього часу заклали фундамент і встановили хрест, – розповіла керівник українських «Бурановських бабусь», 55-річна Наталя Фаліон.
– Це буде православний храм Московського патріархату. З Черкаської області приїжджав благочинний отець Микола і очолив освячення закладки каменю. Активне будівництво розпочнеться через два тижні, коли закінчаться польові роботи. А до початку осені в нашому селі, де до цього була тільки маленька капличка, буде стояти нова церква. Вже є три ікони, які нам подарували політичні діячі, – пояснила пані Фаліон.
Церква буде невеликою однокупольною. Всередині її розпишуть вручну олійними і акварельними фарбами. Фаліон запевняє, що ніхто з 12-ти учасників колективу не взяв собі від виграшу ні копійки – його витрачають на богоугодні справи.
– Серед учасників «Лісапетного батальйону» є люди різних віросповідань, – продовжує керівник «Лісапетів», – греко-католицької віри, католицької, і, звичайно, православної. Ми вирішили, що кожен візьме додатково по 10 тис. грн із загальної суми, виграної на «талантах», на благоустрій своєї церкви.
Ідея побудувати церкву спала на думку Наталі шість років тому, коли гурт брав участь у концерті у Черкаській області:
– Один політичний діяч, який теж там був, показав нам побудовану ним церкву. У мене аж дух перехопило – така краса! Тоді я сказала дівчаткам з колективу, що тепер у нас є мета. Ми працювали на корпоративах, відкладали... А коли виграли мільйон, зрозуміли, що, зможемо здійснити спільну мрію.
Як зауважує прес-служба каналу «СТБ», про творчість переможці шоу «Україна має талант-5» теж не забувають. Восени «Лісапети» вирушать в новий концертний тур.
реклама
Коментарі
Ну, ви, очевидно, краще знаєте, якщо так упевнено судите всіх піряд.
это ж какие попы то бедные?? выжывают...да не смешите!! большей!! половине из них по барабану,лишь бы деньги в приход несли! а церковь должна быть ЕДИНОЙ,как и государство!!!! ! почему в московии нету других намесников?? а если руководитель государства идет в другой приход....
Віруючий, ви колись були в сільських церквах? Які там гроші! Не плутайте з міськими. У селі служба правиться в найкращому випадку раз на тиждень, у неділю, на ній присутні десять бабусь, від яких пожертов - десять гривень. Священики, у яких зазвичай багато дітей, ледве виживають - хіба що за рахунок хрещень та панахид. Машин, як правило, немає. Підробляють хто де може. У деяких селах є церковні меценати, але це радше виняток. Я теж проти того, щоб гроші текли у Московію, але це - не той випадок.
Стрічка RSS коментарів цього запису