реклама Делікат

Завтра в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов їде до Києва, щоб о 10.00 зустрітися із Головою правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євгеном Бакуліним задля вирішення питання відновлення подачі газу для черкаських котелень. Про це Віктор Федорович повідомив щойно на засіданні виконавчого комітету.

Це необхідно для того, щоб в кранах черкаських будинків була гаряча вода.

Заступник в. о. міського голови Черкас Павло Карась зазначив, що зараз через відсутність гарячої води страждають жителі вулиці Луначарського, Корольова та Дахнівської.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #23 незнайка 12.08.2013 14:39
З 7 серпня жодного повидомлення Наталкивает на размышления о японском ресторане в Киеве и Трускавце
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Очерет 12.08.2013 13:38
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Цитую Користь:
Дослухалися нарешті до порад Одарича їхати в Київ)))))



При Одаричу ВСІ питання по газу вирішував Александров В.А.!
Навіть в минулому році, вже не працюючи в міськвиконкомі, Александров домоміг місту отримати ліміти на газ на опалювальний період, бо з Одаричем ніхто не хотів мати справу в Києві.

:lol: відверта брехня від Василя! Василь Миколенко страждає на пс*хологічні р*злади нервової та розумої системи. З повагою ставлюся до Александрова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 незнайка 09.08.2013 09:02
З чим повернувся ВИДРЯДЖЕНИЙ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 незнайка 08.08.2013 15:21
Прочерк запаздывает с информацией Лящ допомиг Билоусову ВИРИШИТЬ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 незнайка 08.08.2013 10:06
Да счастье Предводитель черкасской бильшости за закрытой дверью ВИРИШИВ!!! Мы не зря стараемся ради горожан!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 observator 08.08.2013 09:58
Цитую незнайка:
Скорей бы дождать фото - увидеть выражение лица Билоусова закрывающего за собой дверь кабинета главы Нафтогаза

У каждого - своё понимание счастья...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 незнайка 08.08.2013 09:19
Скорей бы дождать фото - увидеть выражение лица Билоусова закрывающего за собой дверь кабинета главы Нафтогаза
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 observator 08.08.2013 08:43
Цитую незнайка:
Бюджет Нафтогаза этого года утвержден с дефицитом 18 млрд гривень Одного ляща хватит?

Дефицит Нафтогаза?! Давайте считать: В Стокгольме Бойко подарил Фирташу 6 миллиардов баксов - или 50 миллиардов гривен. Потом списали долги перед Нафтогазом Фирташу, Ахметову и компании - ещё примерно столько же. Всякую мелочёвку - вроде вышек бойко по двойной цене от рижских бомжей и многомиллиардны х беспроцентных кредитов тем же бомжам от банкрота-Нафтогаза - считать БУДЕМ? Да с такими замашками хоть удваивай тарифы, хоть утраивай...
Дефицит Нафтгаза - не должен быть проблемой города и горожан. Тарифы устанавливает государство, горожане платят. Аж 110% от потреблённого оплачивают. В Казначействе находят миллионы и миллиарды на вертолётные площадки и пышные церемонии - но не компенсируют межтарифную разницу Нафтогазу? Какие-то чинуши без ляща и бутылька не могут по УТВЕРЖДЁНННОЙ методике рассчитать лимиты газа для города? А штопор в голубой зад - НЕ ЖЕЛАЕТЕ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 незнайка 08.08.2013 06:38
Ну б помощнички без которых не обойтись Наче вси в Черкасах тунеядствуют и не платят за тепло в хати Затверджувать бюджет з дефицитом навчились Копчений лящ Билоусову на допомогу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 07.08.2013 22:25
Цитую Користь:
Дослухалися нарешті до порад Одарича їхати в Київ)))))



При Одаричу ВСІ питання по газу вирішував Александров В.А.!
Навіть в минулому році, вже не працюючи в міськвиконкомі, Александров домоміг місту отримати ліміти на газ на опалювальний період, бо з Одаричем ніхто не хотів мати справу в Києві.