реклама

реклама

«Можливо дипломатичних здібностей, а можливо – якихось інших важелів впливу» бракувало міському голові Черкас Сергію Одаричу, щоб повернути в комунальну власність річковий порт міста. Про це він повідомив 18 лютого на прес-конференції.

Нагадаємо, що тривалі переговори міської влади з власником річпорту про викуп останнього не увінчалися успіхом. У той же час, на нещодавній сесії обласної ради голова облдержадміністрації Сергій Тулуб повідомив, що «порядна людина» подарувала річпорт в обласну комунальну власність. Вартість об’єкту становить 2,85 млн грн.

– Це феномен губернатора. Треба тільки поаплодувати тому, як йому вдається вирішувати такі складні проблеми, – висловився на прес-конференції міський голова Сергій Одарич, коментуючи такий розвиток подій.

реклама

Коментарі  

 
+8 #10 Фігаро 22.02.2011 09:33
- Кто возьмет билетов пачку, тот получит водокачку. А кто не будет брать - отключим газ.
:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Гість 22.02.2011 09:30
Ось ще один приклад "феноменальності ": чигиринський голова РДА Калашников збирає з підприємців гроші на "відновлення порту". Хоче зібрати 700 тис.грн. І це з бідних підприємців сільської місцевості! Людям дзвонять з РДА і дають наряди: тобі - 5 тис. здати, тобі - десять. Люди просто в шоці!
Відновлення роботи порту - це добре. Але чому нашим коштом? Нова влада дохазяйнувалася , що з ТАКИМИ цінами вже коштів на їжу не вистачає, а їм ще подавай на порт. Бюджет розкрадають, а дірки у бюджеті латають за наш рахунок.
Може вже досить знущань?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 ВВ 21.02.2011 16:43
Да, ладно - зацепились. Тут вопрос не в Одариче. Поднимаеться вопрос методики. Все прекрасно понимают, что под "феноменом" скрыт особый принцип властного убежденя т.н. "секретное оружие", которое сейчас активировано властью. А до этого применялись более демократические и законные методы убеждения, поэтому и не могли так долго договориться. А теперь это как бы ставиться в упрёк местным властям. Мол, видите как надо работать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Житель 21.02.2011 11:45
А вам какая разница как его вернули? Не возникает вопроса как и кто его продал в свое время? Горлопаны блин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Арсен 21.02.2011 10:47
"Феноменальність губернатора" - сміх і позор. Вся його феноменальність в прізвищі Тулуб - людина без голови. То що ж такі як Одарич знаходіть там лизати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 гонта 21.02.2011 10:28
Зібрались дві порядні людини от і виник феномен. І ні в кого не виникає питання, за чий рахунок вони такими порядними стали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Мойша 21.02.2011 10:16
Це феномен губернатора. Треба тільки поаплодувати тому, як йому вдається вирішувати такі складні проблеми,
-----------------------------------------------------
А разве он забыл??? Ведь они с Бродским не позднее полугода описывали этот феномен. Берешь тракторец (петушка:))с экскаватором и роешь около дома хозяина (например Речвокзала..) порвал канализацию, водителю "петушка" штраф 15грн. и роешь теперь до электрокабеля, потом водопровода :lol: :lol: А Одарич..феномен :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 5 копійок 21.02.2011 09:51
Угу, на черзі повернення ДОКу, ТЕМПу, ЗТА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Warrava 21.02.2011 09:32
Кукушка хвалит петуха))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Сірко 21.02.2011 09:29
Я думаю як би і Одаричу сказали, що як не відасеш, то в кутузку тебе посадим і пустим на тебе всіх "собак", то напевно і він віддав би, навіть свою Анжелу