реклама Делікат

Прокуратура Черкаської області з метою недопущення надзвичайних ситуацій ініціювала проведення перевірок відповідними органами державного контролю потенційно небезпечних підприємств щодо додержання вимог природоохоронного законодавства та нормативних актів у галузі охорони праці.

Нагадаємо, що 6 серпня поточного року в м. Горлівка Донецької області на території підприємства «Стирол» стався викид рідкого аміаку, у результаті чого 6 працівників підприємства загинули, ще 21 людину госпіталізовано.

Зазначені перевірки проводитимуться, у зв’язку з тим, що на території Черкаської області також працюють підприємства з подібним до ПАТ «Стирол» циклом виробництва та з використанням небезпечних речовин, діяльність яких у разі настання техногенних чи інших непередбачуваних подій може створювати реальну небезпеку для населення та навколишнього природного середовища.

Про результати перевірок буде повідомлено додатково, зазначають у прес-службі обласної прокуратури.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 observator 12.08.2013 09:48
Другой вопрос - порядок информирования об аварии. Горловка показала д*билизм в этом вопросе. 40 минут после аварии не информировали ни городские власти, ни МЧС, даже скорую не вызывали - пока своими силами не вытащили пострадавших и облако не унесло ветром с территории предприятия. Только после этого людей с тяжёлыми ожогами эвакуировали на грузовиках... Населению же ничего не сообщили вообще. Промолчала и заводская сигнализация, и МЧС. Хотя ядовитое облако ветром унесло в направлении 3-й больницы и пригородных посёлков. Медики провели замеры только через 4 часа после аварии, и только на границе охранной зоны Стирола. откуда облако давно унесло ветром. И заявили, что превышения ПДК НЕТ. А жители жаловались на сильный запах аммиака - что соответствует концентрации более 200 ПДК.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 observator 12.08.2013 09:24
Проверять надо в первую очередь даже не оборудование - хотя и его тоже. проверять надо технлогический и управленческий персонал, и не только на знание ТБ, но и на знание и понимание техрегламентов обслуживания оборудования ,понимание последствий той или иной ошибки в их выполнении. Чтобы не было д*билизма, когда гибель людей становится следствием целой цепочки ошибок и халатности управленческого и технологическог о персонала. А будут специалисты дело знать и делом заниматься, техреглавменты выполнять - оборудование сами проверят, как те же регламенты требуют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100