Колишня заступниця міського голови Черкас у відставці Сергія Одарича вже тиждень, як працює в Черкаській облдержадміністрації на посаді начальника управління житлово-комунального господарства. Про це в коментарі «Прочерку» повідомила сама Людмила Петрівна.

Сергій Тулуб відібрав в Одарича вже другого заступника. Спочатку на посаду начальника управління житлово-комунального господарства стажувався ще один заступник екс-мера Юрій Гончаров

Сергій Тулуб відібрав в Одарича вже другого заступника. Спочатку на посаду начальника управління житлово-комунального господарства стажувався ще один заступник екс-мера Юрій Гончаров


– Для мене ця робота – не нова. У системі ЖКГ я працюю вже 16 років, починала з майстра ЖЕКу. Тепер масштаби збільшилися… То лише містом опікувалася, а тепер – областю, – коментує Людмила Зарічна.

Очолити обласну «комуналку» їй запропонував сам губернатор.

– Сергій Борисович особисто запропонував працювати мені в його команді. Не стояло питання, що я маю бути членом якоїсь політичної сили… Я ж безпартійна, – додала чиновниця.

За словами Зарічної, її попередник Юрій Гончаров, до речі, теж екс-заступник Одарича, не пройшов міністерське погодження.

– Я вже погодження від відповідного міністерства пройшла. Ще 8 серпня. Сама їздила до Києва на всі погодження, – уточнила Людмила Зарічна.


реклама

Коментарі  

 
+1 #21 Karton 16.08.2013 13:42
І чого вам так даласт Топчій? Хай собі верещить!Її крики чути за кілометр,а значить не страшно :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 незнайка 16.08.2013 13:13
Зарина горисполком-це мисцеве самоврядування если черкасское то и с кухней по домашнему Думаю если журналисты попадут в кабинет-запах жареного сала с чесноком унюхают и нам расскажут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Зарина 16.08.2013 12:45
Цитую Горгона:
Гаплик всьому ЖКГ стражденної Черкащини

Цитую Горгона:
Гаплик всьому ЖКГ стражденної Черкащини

А кухню свою с горисполкома тоже туда в кабинет перенесет? Она же очень любила чтобы кабинет госслужащего был превращен в кухню чашки чайники телевизор тюли по домашнему? Смешно и это все госслужащая!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 слива 16.08.2013 12:40
Заберіть будьте ласкаві і ТОПЧІЙ В ОБЛАСТЬ, Бо вже вчителі скоро самі її десь відправлять на підвищення!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Федя 16.08.2013 12:05
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Цитую Знаючий:
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Це призначення свідчить, що Тулуб не збирається наводити лад в ЖКГ області.
Підбирає лише досвідчених корупціонерів...



Пропоную дати якусь посаду льготчику Миколенко. Хай покаже як керувати, не ворувати, не стати корупціонером, а ми послідкуємо. Візьміть он дирекцію парків. Всеодно Радуцький звідти вилетить.



НІКОЛИ НЕ ПРАЦЮВАВ І НЕ ЗБИРАЮСЬ ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ ЗЛОДІЇВ І БРЕХУНІВ, ХОЧ ПРОПОЗИЦІЇ БУЛИ І Є!


То тоді менше ляпай язиком. Працювати не буду, а всіх покритикую. Одружуйся на Колісник Оксані. оце вам і пара. Зодовбете друг друга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Екс-працівник табачки 16.08.2013 11:57
Василю, ти краще розкаже як із Жекою Далічуком прос**ли табачку або як ти із в*рами працював на пивзаводі у Золотоноші або на Темпі із Алегічем, або як Тебе п***сьонка БЮТ взяло в свої ряди, а ти потім їх зрадив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 СЕЛЯНИН 16.08.2013 11:54
Миколенко Ты пофамильно назови от КОГО тебе были ПРОПОЗИЦИИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 Все Донбасс 16.08.2013 11:27
Цитую Виктор:
ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО, Вы хоть иногда перечитываете свои посты? Помои, негатив, грязь и пр. Позитива - НОЛЬ !!! Знаете, поговорка " Как ты к людям так и они к тебе" актуальна и сейчас. Вы бросаетесь на всех без исключений, однако поймите одно - все в жизни возвращается бумерангом.
Найдите прекрасное в жизни, и она - Жизнь, ответит Вам тем же! )

Этот Миколенка больше на ш....ка смахивает чем на нормального человека.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 16.08.2013 11:06
Цитую Знаючий:
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #12 Знаючий 16.08.2013 09:05
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Це призначення свідчить, що Тулуб не збирається наводити лад в ЖКГ області.
Підбирає лише досвідчених корупціонерів...



Пропоную дати якусь посаду льготчику Миколенко. Хай покаже як керувати, не ворувати, не стати корупціонером, а ми послідкуємо. Візьміть он дирекцію парків. Всеодно Радуцький звідти вилетить.