Слідче управління прокуратури Черкаської області вручило письмову підозру колишньому голові Черкаської райдержадміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень).


Установлено, що в 2009 році, вказана особа, перебуваючи на посаді голови Черкаської райдержадміністрації, незаконно підписала державні акти на право власності на земельні ділянки, загальною площею 39 га, одному із товариств Черкаського району, внаслідок чого державі завдано збитків на суму 3,5 млн грн.

Судом за клопотанням слідчого підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування триває. У найближчий термін кримінальне провадження буде скеровано до суду, зазначають у прес-службі обласної прокуратури.

Довідка

ч. 3 ст. 365 Кримынального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Семьон 21.08.2013 12:33
Под домашний арешт, это типа как ректора Мельника? Чтобы успев смотать удочки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Антиквариат 20.08.2013 16:03
Ванто а помнишь как Капитона хотел засадить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Шуня 20.08.2013 13:32
Івана, то повязали, а от Вовандера ні, тому що той навіть штани вже не носить, тому що не вл*зе і тому ходить в кельтах як шотландець і ......... ...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Герешенко 20.08.2013 12:11
В Україні все робиться за законом. Просто цей закон неписаний, а те, що записано на папері, не відповідає духу українського суспільства.Треба вводити дворянство, роздавати або продавати титули- барон, граф, князь, і тільки воля цих дворян буде законом - як воно і є зараз. Також вже маємо найманих дружинників, наложниць, вельмож з коханками-фаворитками та свитою, виїзди перших осіб дворянства в народ, публічні страти (колядники+рект ори) строптивих, знову ж таки, не за писаним законом, а згідно волі перших дворян. Маємо баронства, графства, землі з кріпаками - так давайте це все просто пропишемо та узаконимо, чому б ні? Ласкаво просимо до середньовіччя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Эхо ресторана Чайка 20.08.2013 12:05
Хорошие тогда бабки было сорвано, что сегодня можно приспокойненько сидеть в Чайке и наблюдать со стороны...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Фугас 20.08.2013 11:56
А браслетик одели? Это очень важно, он теперь вместо визы во Францию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Эхо ресторана Чайка 20.08.2013 11:55
У 2009 році головою Черкаської РДА працював Іван Полудень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Герешенко 20.08.2013 11:08
Все це правильно, а чому тоді не посадили під домашній арешт екс-начальника головного управління земельних ресурсів в Черкаській області Б... В.Г., без якого вирішити це питання було не можливим?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Горстка 20.08.2013 10:36
Вано, Вано додружився із П*р**нами, що мабуть в тюрягу заприторять...