реклама Делікат

У вересні черкаські комуністи планують збирати підписи для проведення всенародного референдуму щодо вступу України в Митний союз. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив обласний очільник Комуністичної партії, депутат Черкаської обласної ради Віктор Роєнко.

На переконання Віктора Роєнка, Україна, Росія та Білорусь тісно пов’язані.

– У нас тече спільна кров. Ми, комуністи, стоїмо на тому, що для розвитку власного виробництва, економіки, створення ринку збуту, розвитку торгівлі слід вступати в Митний союз. – повідомив Роєнко.

Також він зазначив, що вступати в Митний союз – це «економічно вигідно».

– Це допоможе скинути ціну на ЖКГ, товари, які вимагають використання газопостачання. Саме тому ми будемо збирати підписи у вересні про проведення всенародного референдуму. Може, хоч раз в Україні за роки незалежності врахують волевиявлення народу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #19 Виктор 29.08.2013 13:56
[quote name="Святослав Вовкодав"]"Комуністи ініціюють рефередум ...quote]

Святослав Вовкодав - депутат горсовета от БЮТа, которая, вместе с ПР и КПУ устроила в Черкассах путч наплевав на волеизъявление черкащан при выборе мэра. И теперь вдруг началось мочилово своих же.))) Это как понимать? Пытается "отбелиться"? Не пройдет,вы уже повязаны ... Я уверен что такое дерьмо уже не пройдет. ) Народ видит своих "героев" :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #18 Черкащанин 29.08.2013 13:44
Цитую Святослав Вовкодав:
Місце комуністів вже давно на смітнику історії, міжнародний судовий процес, другий Нюрберг,пекло на тому світі із довічною анафамою всім кормчим та послідовникам комунізму - сатанізму, на цьому світі. Ось яка вам перспектива - "таварищи" а не референдум з азійським союзом.


Святослав ти що з дуба впав? ви ж з комуністами і регіоналами в коаліції в міській раді? Який смітник? ви цей смітник зараз разом створюєте! Тому виправляти треба помилки минулого: негайно Білоусова у відставку і тікайте від регіоналів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Святослав Вовкодав 29.08.2013 13:23
"Комуністи ініціюють рефередум, повернуть країну народу" ці послідовні брехуни від Енгельса з Леніним,Троцьки м та Кагановтчем та нашими доморощеними перев*ртнями, можуть тільки базікати про ефімерні речі, переслідуючи цілком реальну мету - особисте загачення, одурманюючи простий люд. При цьому соромязливо закриваючи очі, про ту катастрофу планетарного маштабу, десятки мільйонів безневинних жертв, які принесла ця сатанинська ідеологія - "Равенство, братство. Земля крестьянам - заводи рабочим. Религия-опиум народа."
Місце комуністів вже давно на смітнику історії, міжнародний судовий процес, другий Нюрберг,пекло на тому світі із довічною анафамою всім кормчим та послідовникам комунізму - сатанізму, на цьому світі. Ось яка вам перспектива - "таварищи" а не референдум з азійським союзом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Чесний 28.08.2013 21:07
Цитую євроатлантист:
Не бійтесь, в Євросоюзі давно винайшли протиотруту від професійних комуністів - найвищими в світі стандартами життя, соц.захисту, медицини і примусом до суспільно-корисної праці таких баламутів, як Роєнко.

Тут з вами не згоден. Візьмемо ту ж саме типу успішну Францію и перемогу на останніх президентських виборах соціаліста. Якби все так було у них добре, то Саркозі залишився би на другий термін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 observator 28.08.2013 19:15
Цитую Dobrij:
Прям уже и референдум? А хозяева из "регионов" им разрешат? Клоуны...

Не попал. ИХ хозяин - в Кремле!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Скептик 28.08.2013 18:21
Вже підписали харківські угоди, за якими нам "знизили" ціни на газ. Проте чомусь потім навіть Азаров признався, що нас кидонули
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Омелько 28.08.2013 17:46
Наше заможне і гідне життя - тільки з Європою. Тільки там Україна разом з європейською спільнотою зможе сповна реалізувати свій невичерпний і потужний потенціал та зробити ривок у цивілізований світ. Інших варіантів не може бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Dobrij 28.08.2013 15:03
Прям уже и референдум? А хозяева из "регионов" им разрешат? Клоуны...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 стабилизец 28.08.2013 13:44
1Н1ц1юй, не 1н1ц1юй, все равно получишь .. ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 ЛВВ 28.08.2013 13:07
Братание с Путиным - это: коррупция и блат до скончания века; прав тот и суд выиграет тот, у кого есть много денег; закон как дышло; нормальной медицины нет, ответственности в медицине нет; инвестиций и рабочих мест нет; зарплата ниже плинтуса; будущего у детей , внуков и правнуков нет; светлое будущее есть только у мажоров.