З вересня стартує професійне інформаційне агентство «Прочерк» – новий проект відомого черкаського ресурсу.

Отримувачами стрічки новин черкаського інформагентства також будуть провідні національні ЗМІ

Отримувачами стрічки новин черкаського інформагентства також будуть провідні національні ЗМІ


Актуальні новини та коментарі, огляди обласної преси, інтерв’ю експертів і відомих черкащан, а також довідкову інформацію – усе це двічі на день можуть отримувати передплатники інформаційної стрічки агентства «Прочерк».

– Створення інформаційного агентства – це наступний етап розвитку проекту «Прочерк», - коментує керівник проекту Сергій Томіленко. – За три роки успішної роботи нашого інтернет-сайту сформовано професійну команду медійників, напрацьовано високі стандарти роботи. «Прочерк» зібрав широке коло постійних читачів. Час робити новий крок.

Інформаційне агентство «Прочерк» орієнтується на найкращі зразки українських агенцій, дотримуючись принципів об’єктивності, неупередженості та нейтральності за формою і змістом.

Інформаційна стрічка «Прочерк» – це добірка оперативних черкаських новин, зібраних у єдиний документ. Таке своєрідне інформаційне досьє буде особливо корисним для ЗМІ, політиків, ділових людей, підприємств та організацій, а також усіх, кого цікавить ексклюзивна і оперативна інформація про життя Черкас та області. При цьому стрічка містититиме великий обсяг еклюзивної інформацї (яка не публікується на сайті).

Для отримання безкоштовної тестової передплати у вересні необхідно заповнити заявку в електронному вигляді на сайті «Прочерк» або написати лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідки за телефоном: (0472) 36-85-66.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 О.Б.С. 05.09.2013 08:44
У Черкасах вже були такі інформагенства-їх робили "Провінція" і "Вечірні Черкаси". Якийсь "Контекст" ще був. Але проекти згорнули як непотріб. Зараз це ще менш затребуване,але хай буде-подивимось.
Кажуть,що тут ІА займається Степанов,от йому-справді удачі,бо в "Прес-центрі"раніше писав цікаво,тільки потім щез кудись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Володимир 04.09.2013 00:13
Для коментаторів що бризкають слиною, може жовчю, не подобається - не підписуйтесь. Адміну, будь-ласка, умови підписки відправте на мою електронну адресу. Дякую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Любов Майборода 03.09.2013 20:18
Вітаю колектив "Прочерку" з впевненим рухом до європейських стандартів! Сьогодні на Вашому сайті можна зустріти різні точки зору на події регіону, це дійсно ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, а не засіб зомбування населення за бюджетні гроші. Хай щастить! З повагою депутат облради Любов Майборода
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Вадос 03.09.2013 19:15
Це ви обєктивні???"!!! Та ви працюєте під дудку, жодної обєктивності, куча грязі й брехні!!!! - Оце і є Прочерк!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Принцип 03.09.2013 16:09
Цитую хм...:
«При цьому стрічка містититиме великий обсяг еклюзивної інформації»

Так, на вскидку: 2 вересня на Прочерку виклали 21 новину. З них – 12 (!) – це передрук із інших сайтів та повідомлення прес-служб (також взяті із сайтів). 7 новин – із 2 (3) прес-конференцій. 1 новина – про кількість міліціонерів, які поїхали охороняти порядок в Умані. І ще одна – від МНС про долю бомби… Питання – який власний «ексклюзивний» продукт інформаційного агентства «Прочерк» купуватимуть передплатники стрічки?????

Главное - пообещать! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Смислова галюцинація 03.09.2013 16:03
Це тільки голосна назва агентство,а так нічого особливого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Хм на ваше хм 03.09.2013 14:19
Питання навіть в тому,чи існує в області такий "ексклюзивний продукт", щоб коштував грошей. Люба ексклюзивність в Черкасах вимірюється максимум двома годинами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 миша 03.09.2013 14:19
підписалася на розсилку. у першій стрічці актуального ексклюзиву не помітила. побачимо :))) успіхів :))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 хм... 03.09.2013 13:52
«При цьому стрічка містититиме великий обсяг еклюзивної інформації»

Так, на вскидку: 2 вересня на Прочерку виклали 21 новину. З них – 12 (!) – це передрук із інших сайтів та повідомлення прес-служб (також взяті із сайтів). 7 новин – із 2 (3) прес-конференцій. 1 новина – про кількість міліціонерів, які поїхали охороняти порядок в Умані. І ще одна – від МНС про долю бомби… Питання – який власний «ексклюзивний» продукт інформаційного агентства «Прочерк» купуватимуть передплатники стрічки?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 лол 03.09.2013 12:03
"найкращі зразки українських агенцій, дотримуючись принципів об’єктивності, неупередженості та нейтральності за формою і змістом" ))))))
аахаха))) і це ви все про себе, прочерк?))) не смішіть;)