реклама Делікат

реклама

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд розглянув скарги екс-мера Сергія Одарича на ухвалу та постанову Соснівського районного суду Черкас. Дослухавшись до його аргументів, суд скасував ухвалу та відправив для розгляду в Соснівський райсуд справу в частині про порушення при набутті депутатських повноважень Олексієм Арсенюком. Про це екс-мер повідомляє у соцмережі «Фейсбук».

Нагадаємо, саме голос Ареснюка став спірним при голосуванні за відставку Сергія Одарича.

Водночас апеляційний суд залишив без змін постанову Соснівського суду про відмову в скасуванні рішення проти Одарича, роз’яснивши, що після розгляду справи в Соснівському суді (по набуттю депутатських повноважень) виникнуть нові обставини для скасування цієї постанови. Участь Олексія Аресенюка в голосуванні за дострокове припинення повноважень Одарича як міського голови обумовила наявність спірних 40 голосів, якими й було звільнено з посади Сергія Одарича.

«Планую оскаржити в касаційному порядку рішення апеляційного суду щодо постанови. І боротимусь далі в суді першої інстанції щодо порушень при набутті депутатських повноважень Олексієм Арсенюком», – запевняє екс-мер у своєму «Фейсбуці».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #10 ****цев 04.09.2013 08:57
Есть особая категория пенсионеров-бывших парторгов, которые бегают по судам, пишут всевозможные жалобы на продавцов и соседей. Они искусственно создают очереди, обращаются в газеты с жалобами. Сергей Одарич имеет все шансы пополнить их число. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Василь Олександрович 04.09.2013 01:10
Цитую Романенко:
Цитую Живу в Че:
От вам і Соснівський райсуд. Аби тільки похапцем усе ухвалити, виконуючи вказівку Тулуба.

Ну то нехай Одарич та Кудрявцев напишуть на Марцішевську, яка в Соснівському райсуді виносила по справі Одарича рішення, скаргу в дисциплінарну комісію, нехай її звільнять з роботи!

Романенко, свою роботу не втрать. Або лижи активніше, недопрацьовуєш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 интересно 03.09.2013 20:34
Одарич говорил,что на Темпе интереснее и лучше работать, чем быть мэром. Так почему же так рвется в свое бывшее кресло.Жирный куш оборвался. Да и у Мони дела плохие, вот невезуха, а нам легче будет без них.Лучше-хуже, но керовать в городе должен черкащанин. Не святые горшки лепят.А залетным птицам хочется только карманы набить и прихватизироват ь Черкассы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Микола Кудрявцев 03.09.2013 20:31
Цитую Романенко:
Цитую Живу в Че:
От вам і Соснівський райсуд. Аби тільки похапцем усе ухвалити, виконуючи вказівку Тулуба.

Ну то нехай Одарич та Кудрявцев напишуть на Марцішевську, яка в Соснівському райсуді виносила по справі Одарича рішення, скаргу в дисциплінарну комісію, нехай її звільнять з роботи!

Це тупікові методи. Правильно - добитися рішення. Фактично, апеляція підтвердила,що від питання по Арсенюку залежить вирішення основної справи, і що суд відкинув доводи Одарича незаконно. Тому це хоч і маленька, але перемога, що б там не розповідали Шабанов з Білоусовим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 федор принципиальный 03.09.2013 18:01
Ходи,бегай по судам пока до самой задницы не сотрутся ноги,после твоих горе-реформ город еще будет долго кашлять и вспоминать словоблуда .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 ирина 03.09.2013 17:07
а вы видели "гуманный" суд?? где?? раскажите ка...

Цитую Живу в Че:
От вам і Соснівський райсуд. Аби тільки похапцем усе ухвалити, виконуючи вказівку Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 ирина 03.09.2013 17:06
ха-ха-хах..вы прикалываетесь??
наш суд самый гуманный суд!! а главное НЕЗАВИСИМ!!
Цитую Романенко:
Цитую Живу в Че:
От вам і Соснівський райсуд. Аби тільки похапцем усе ухвалити, виконуючи вказівку Тулуба.

Ну то нехай Одарич та Кудрявцев напишуть на Марцішевську, яка в Соснівському райсуді виносила по справі Одарича рішення, скаргу в дисциплінарну комісію, нехай її звільнять з роботи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Романенко 03.09.2013 16:51
Цитую Живу в Че:
От вам і Соснівський райсуд. Аби тільки похапцем усе ухвалити, виконуючи вказівку Тулуба.

Ну то нехай Одарич та Кудрявцев напишуть на Марцішевську, яка в Соснівському райсуді виносила по справі Одарича рішення, скаргу в дисциплінарну комісію, нехай її звільнять з роботи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Живу в Че 03.09.2013 16:39
От вам і Соснівський райсуд. Аби тільки похапцем усе ухвалити, виконуючи вказівку Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Шкарабура 03.09.2013 16:17
Бігай по судах, Одаричу, бігай - попереду ще багато всього цікавого!