Учора в Каневі голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття Гуманітарного інституту.
– Створення цього закладу – це ще один крок до гідного пошанування генія українського народу Тараса Шевченка. Вже сьогодні студентські лави інституту поповнили більше 100 вчорашніх абітурієнтів та випускників училища, – зазначив у вітальному слові очільник області.
– Колектив нашого університету зробить усе можливе, щоб виправдати покладену на нього місію, – зазначила ректор університету Наталія Побірченко. – Переконана, що створення в Каневі вищого навчального закладу стане потужним поштовхом до розгортання у місті, що стало меккою для українців усього світу, сучасної науково-освітньої і культурно-мистецької інфраструктури.
Голова облдержадміністрації разом із ректором університету та магістрантами уманського університету символічно передали першокурсникам ключ від знань та студентський квиток, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.
За словами директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Коровайченка, потреба відкриття нового навчального закладу зумовлена передусім виконанням Указу Президента України, а також збереженням духовної і культурної спадщини регіону, що пов'язаний з іменем Тараса Шевченка.
– На мою думку, рішення про відкриття цього інституту саме на Черкащині є абсолютно слушним і зрозумілим, адже це питання, що тісно пов’язане зі збереженням історичної спадщини нашої країни, – сказав Юрій Коровайченко. – Щодо перспектив Гуманітарного інституту, то, гадаю, все залежить від правильності обраних напрямків для навчання, оскільки зараз там є і відповідний кадровий потенціал, який потрібно зберігати та розвивати, і певні традиції, що вже склалися під час підготовки фахівців гуманітарного профілю. Думаю, у майбутньому новий Гуманітарний інститут, що в Каневі, дійсно може стати закладом Всеукраїнського рівня.
ДовідкаІнститут здійснюватиме підготовку хореографів, фахівців з образотворчого та музичного мистецтва за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».
У майбутньому випускники матимуть можливість продовжувати навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та «магістр». Майстерності майбутніх фахівців навчатимуть більше 20 науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
реклама
Коментарі
чем недовольны опять?
Стрічка RSS коментарів цього запису