Депутат Черкаської міської ради, директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький планує балотуватися в народні депутати по 194 виборчому округу. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».


– Я вважаю свою участь у цих виборах перспективною. Коли я балотувався по 195 в. о., там була значна частина міста Черкаси. За моїми підрахунками, у мене по Черкасах було 4-е місце після Зубика (переможець виборів по 195 в. о., – ред.), Греся (кандидат по 195 в. о. від опозиції), Чуприни (кандидат по 195 в. о. від «УДАРу»). Але там мені довелося боротися з олігархами та політичними партіями. Вважаю, що маю непогані шанси по 194 в. о., – переконаний Олександр Романович.

Балотуватися Радуцький збирається самовисуванцем, адже з соцпартії вийшов ще на початку року. Та вже сьогодні він готовий зняти свою кандидатуру з перегонів на користь іншого кандидата.

– Основна моя вимога – щоб ПАТ «Азот» віддав очисні споруди КП «Водоканал». Якщо Валентина Жуковська (почесний президент ПАТ «Азот», кандидат по 194 в. о. в 2012 році, – ред.) посприяє цьому, я зніму кандидатуру, – обіцяє Олександр Романович.

Саме такі дії Жуковської можуть стати справжньою демонстрацією турботи про черкащан, впевнений майбутній кандидат. Завдяки цьому в черкащан могли б знизитися тарифи.

– Якщо ж вона цього не зробить, докладу максимум зусиль для того, щоб пояснити людям, що Валентина Борисівна займається просто дешевим піаром і нічого не робить для того, щоб зробити життя жителів міста легким, комфортним і безпечним, – погрожує Жуковській Олександр Радуцький.


реклама

Коментарі  

 
+13 #18 Черкасець 09.09.2013 20:49
Цитую Вышинский:
Радуцкий даже пишет с ошибками на своих блогах в ФБ. Какой из него депутат ?

Зря Вы так :sad: . Это за него пишут. Если бы он писал, Вы бы не прочитали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Тоха 09.09.2013 20:02
А, це ж выборы скоро, а я то думаю че происходит ваще?? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 09.09.2013 19:54
Саша!
Придумай іншу мету для балотування.
Адже при справжньому бажанні повернути у комунальну власність очисні споруди (що я теж підтримую), тобі потрібно внести проект рішення на сесію і проголосувати за нього.
А так ця нинішня тактика - політичний шантаж...
За це твоїм політтехнологам - двійка...
Але час на виправлення помилок ще є...
Успіху!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Алена 09.09.2013 19:48
Что-то ВЖ "сдулась"! И где её "ДОБРИ СПРАВИ", которыми она занималась перед выборами? Или пиар начнётся непосредственно перед выборами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 федор принципиальный 09.09.2013 18:08
Цитую Вышинский:
Радуцкий даже пишет с ошибками на своих блогах в ФБ. Какой из него депутат ?

А там половина таких...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #13 Вышинский 09.09.2013 17:31
Радуцкий даже пишет с ошибками на своих блогах в ФБ. Какой из него депутат ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Ндя 09.09.2013 17:07
Цитую Yesss!:
""Основна моя вимога – щоб ПАТ «Азот» віддав очисні споруди КП «Водоканал»""

Краще нехай Водоканал відновить свої очисні споруду, які зруйнував років 10 тому.


как в 17-м, у всё забрать и поделить!
а вот чтобы построить что-то, так ума уже не хватает, жаль...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #11 антон 09.09.2013 15:02
Радуцкий решил бабла с Жуковской срубить(каков борец за справедливость) ,но тут без вариантов..Только гемор себе заработает.Чего пугать слона дробиной? Ответ-от большого ума!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 Yesss! 09.09.2013 14:09
""Основна моя вимога – щоб ПАТ «Азот» віддав очисні споруди КП «Водоканал»""

Краще нехай Водоканал відновить свої очисні споруду, які зруйнував років 10 тому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 незнайка 09.09.2013 14:09
Новенькие троллейбусы когда начнут показывать