реклама Делікат

реклама

Депутати фракції Партії регіонів не збираються голосувати за «євроінтеграційний» законопроект 2342, яким у правове поле України запроваджується поняття «сексуальна орієнтація».

Народний депутат України від Партії регіонів, черкащанин Володимир Олійник в інтерв’ю «Всем Новостям» зазначив:

«Я спитав у одного депутата, другого, третього... Поки що жодного депутата я не знайшов, який збирається голосувати за законопроект 2342. У нас у фракції буде вільне голосування з цього питання. Поставлять його у порядок денний чи ні – мене це не хвилює. Але коли питаю у депутатів, чи будуть голосувати, мені відповідають: «Та ви що?..» І мене це влаштовує. Тож вільне голосування все покаже. Але я поки що не бачу тих, хто каже: так, я проголосую. В «УДАРі» звучать наміри, так от нехай пояснять це своїм виборцям. Але це не жарти, нехай усі розуміють, що такими речами ми почнемо поступово скасовувати Біблію».

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Loki 10.09.2013 13:03
Первыми г*ями, и похоже есчо и какими, в украине былы волы. Помню со школы "Гей-гей-волы! Чого ж в вас вст*ло? (с)"
Не хочет ли олень озвучить также ставленння регыоналов по отношению к "сексуальной революции" среди поголовья волов???))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Баболюб 10.09.2013 09:35
Во страна! Даже п-ры между собой не порозумиються. В смысле идейные с физиологическим и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Підприємець 09.09.2013 23:53
Цитую Mazarini:
Папік як скаже,так і проголосують!
Прочому дуже швидко. :oops: :-x :P

Якщо папік скаже - то Олійник не те що проголосує, а ще ним, п.......м , і стане
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 observator 09.09.2013 22:13
Азаров, как и Лавринович, и весь голубой Кабмин - регионалы. И они разработали такой голубой законопроект, что слов нет! По этому закону, любое действие не только чиновника, предпринимателя , но и просто гражданина, ограничивающее представителя ЛЮБОГО меньшинства в ЛЮБОЙ форме, ставящее его в менее предпочтительны е условия - объявляется ДИСКРИМИНАЦИЕЙ и карается по ст. 161 УК Украины - до 5 лет т*рьмы! Чтобы понятно: увольнение менеджера-г*я, задолбавшего сотрудников и клиентов пропагандой своей ориентации - т*рьма. Отказ в приёме г*я в семинарию или пединститут, отказ в трудоустройстве такого "пидагога" или "священника" - т*рьма. Отказ родителей доверять детей такому "пидагогу" - т*рьма. Более того, даже НАМЕРЕНИЕ совершить такие действия - ТОЖЕ ст. 161!!! И в довершение - предлагается объявить меньшинства гражданами высшего сорта, а остальных - лишить презумпции невиновности в отношениях с ними. Они НЕ ДОЛЖНЫ БУДУТ доказывать Вашу вину - ВЫ должны будете доказывать НЕВИНОВНОСТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 стабилизец 09.09.2013 19:11
Это он временно гомофоб. Если бы геи вдруг оказались у руля правления, Олейник был бы уже среди них, в кожаных стрингах и шипованном ошейнике.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Вышинский 09.09.2013 17:29
Олейник - открытый гомофоб. А гомофобы - это скрытые геи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Натурал 09.09.2013 17:01
Відповідно до законопроекту Україна забезпечує рівність трудових прав усіх громадян також незалежно від сексуальної орієнтації (зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України).
Однак ані законопроект, ані чинне законодавство не надають визначення терміну "сексуальна орієнтація". Також невідомо хто та на яких підставах встановлюватиме сексуальну орієнтацію особи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 незнайка 09.09.2013 16:03
Не верю словам Олийныка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Mazarini 09.09.2013 15:45
Папік як скаже,так і проголосують!
Прочому дуже швидко. :oops: :-x :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 ирина 09.09.2013 15:44
странно писать,но с этим интервью,пожалу й,соглашусь...не место педикам у нас!!