реклама Делікат

реклама

Із п’ятниці уряд щоденно перевірятиме об’єкти, де зафіксоване відставання в підготовці до опалювального сезону. Серед областей, які найгірше підготовлені до опалювального сезону, – Черкаська, йдеться на сайті «Урядовий портал».

Щоденний моніторинг об’єктів буде проведений на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Найкращі показники готовності житлових будинків до опалювального сезону зафіксовані в Дніпропетровській, Житомирській та Вінницькій областях. Натомість з відставанням проводиться робота з отримання паспортів готовності житлових будинків у Запорізькій, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Такі дані були оприлюднені під час чергової селекторної наради щодо стану підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років у регіонах під головуванням в. о. Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорія Семчука.

Звертаючись до представників регіонів, Григорій Семчук наголосив, що об’єкти є підготовленими до роботи в зимових умовах лише після отримання відповідних паспортів та актів готовності. Кінцевий термін їхнього отримання – 1 жовтня.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Грубiянка 12.09.2013 16:43
Бо вiднинi головна проблема Черкащини-це трудоустройство !зараз всiм важно устроiть сисоеву,а для зробить нове управлiння на сесii МР,дати iй новi меблi,i придумать чим займатись-наприклад,день для фiзкультурникiв !i цим займаються самi високопоставлен i голови Черкащини!яка там зима??то ii треба поставить нач ЖКГ,може цi голови начнуть думать про зими?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Семьон 12.09.2013 16:04
Цитую незнайка:
Понавыписывают в Черкассах бумажек к сроку Где лимиты на топливо-газ

Действительно, а лимиты городу на газ Киевом выделены? Или 14.10.2013 все будут валить на нафтогаз как сейчас на казначейство? Как-то результаты поездки в.о. мэра по этому поводу в Киев не освещены и не освещаются грозным рупором гласности паном Воротником.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Чукча 12.09.2013 15:58
Да... чой то крадется незаметно и неумолимо... Тады за портрет Ленина или Бандеры не спрячешься...выпирающие бицепсы выдадут... :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Добровольський 12.09.2013 13:32
А куратор ЖКГ теж Пашка-хірург, то про що можна говорити, якщо кисарєву кисарєво, а вода, каналізація, тепло це зовсім інше і потрібен спец...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Знаючий 12.09.2013 11:55
Цитую Добровольський:
Якщо аптекарі в місті Черкаси будуть керувати житлово-комунальним господарством, то і результат такий буде...


Якщо бютівець в місті дерибанитиме міське майно, то і....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Добровольський 12.09.2013 11:44
Якщо аптекарі в місті Черкаси будуть керувати житлово-комунальним господарством, то і результат такий буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Жесть 12.09.2013 11:14
И наф*га было Одарыча снимать ничего не изменилось даже хуже стало. Тулуб наверное собой гордится, ай молодца г......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ирина 12.09.2013 10:49
даже обсуждать нечего!!! в*ры,б*ндиты да еще и ПОЗОРНИКИ,вот кто у власти!!!(кстат и,такую власть сами же и выбрали!!!) что БЮТ,что ПР- одно и то же кодло!! утром плюют друг другу в м*рды,а вечером "зас**ы" лепят в манхетанах!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Loki 12.09.2013 09:43
Шо значить серед останніх. Да она вообще не готова к русской олимпийской зиме! Ну о какой готовности может идти речь, если село тиньки, о котором я так сильно переживаю, остаётся не газифицированны м! Когда мы увидим в прочерке, над надписью "ОСТАННІ КОМЕНТАРІ" большую статью "тінкивщанські селяни зустрічають олімпійську зиму з новими обіцянками газифікації села від народного депутата!". Чорт с ними с теми камментами после неё, можно как обычно запретить)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 1 12.09.2013 09:23
еше одно доказательство неспособности ПР править,и полной бестолковости дважды Героя украины,Тулуба и его подкаблучника В.О.Мера