реклама Делікат

реклама

Учора в Уманській міській раді замість анонсованого навчання депутатів відбулася звичайна чергова сесія. Про це повідомив член політради об'єднаної партії «Батьківщина» Максим Поляков на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


Він пояснює це тим, що міський голова Умані Юрій Бодров «боявся чергової відкритої сесії, адже розглядалися питання щодо прийому паломників в Умані».

– На моє пряме запитання «Чому в міський бюджет не надходять десятки мільйонів гривень?» Бодров увігнув голову та мовчав. Стосовно запитань про незаконне захоплення уманської землі протягом десятиріч Бодров почав розповідати безкінечну казку, як він щось кудись пише і хтось щось не розглядає! Вічний мер Бодров, як завжди, ні за що в місті не відповідає і нічого не знає! – обурюється своїм колишнім начальником Максим Анатолійович. – Соромно 22 роки бути мером міста Умані й не розуміти елементарної бюджетної термінології.

За словами Полякова, хасиди звинувачують міську владу в безкінечних хабарах.

– Однак Бодров виправдовується та погрожує мені, що зі мною розберуться відповідні служби. Я пропоную міському голові перевірити абсолютний контроль більшості депутатів, які піднімають руку та голосують, не дослухавши питання до кінця. Останній рік «не мільйонер» Бодров зосередив всі сили не на безпосередню роботу в місті, а на боротьбу зі мною! Нехай винесе питання на сесію, щоб заборонити в’їзд мені до Умані. Тоді, за словами міського голови, наше місто розквітне! – пропонує вихід із ситуації Максим Поляков.

Нагадаємо, що член політради об'єднаної партії «Батьківщина» Максим Поляков у червні минулого року написав заяву про звільнення за власним бажанням з посади заступника міського голови Умані з економічних питань. На сесії міської ради депутати попри відверте небажання, аби заступник йшов з посади, підтримали його рішення.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 EGO SUM LEX 14.09.2013 10:46
[/quote
Вы его плохо знаете, и кроме пиара он делает много хороших дел, просто на хороших делах нормальные люди не строят пиар!!! А такие чиновники как Бодров ничего хорошого не сделал за все 22 года правления!!!
Я хорошо его знаю. Очень хорошо. Но к сожалению ничего хорошего о нем я сказать не могу! Ни как о политике, ни как о человеке. Так что - извините!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 ВАСЯ 13.09.2013 13:00
Ув.Бест! скажите пожалуйста что лично он сделал для Умани? митинг из 10 чел. и орать как не нормальный это да!он ведь тоже был заместителем городского главы но ровным счетом так ничего и не сделал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Обізнаний 13.09.2013 12:52
Цей "організатор, член політради об'єднаної партії «Батьківщина»" звичайний пустозвон, вліз до БЮТа тільки з метою особистої наживи та дискредитації Батьківщини. Бувший активний прибічник та вдоску свій серед регів "молодий регіонал" досі душею залишається там. Роблячи зовнішній психоаналіз, дивлячись на фотокартку, - рег д.....ний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Бест 13.09.2013 12:45
[quote name="EGO SUM LEX"]Не слишком ли высокого мнения о себе этот городской сумасшедший? Ему не запрещать въезд в город надо,а заставить принудительно ездить по адресу переулок Пушкина 2. А то и прописать его на постоянное проживание в городской психбольнице. Вечный трепач и пустобрех. Человек который пиарится на чужом горе. Дешевая продажная политическая тушка. Ты сделай что нибудь,не словом,а делом. Помоги городу не демагогией,а реальной работой. На сессии ни одного конструктивного предложения. Только лай из подворотни и грязь. Докажи,что ты можешь,а не что мог бы если бы ... . Не можешь делать добра,так хотя не делай зла.[/quote
Вы его плохо знаете, и кроме пиара он делает много хороших дел, просто на хороших делах нормальные люди не строят пиар!!! А такие чиновники как Бодров ничего хорошого не сделал за все 22 года правления!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Бест 13.09.2013 12:42
Цитую observator:
[quote name="Авіатор"]Жаль уманчан, які могли б жити в одному з найбагатших міст України, але вони страждають із - зі таких корупціонерів як Бодров і компанія!!!

[quote name="Патриот"]Я люблю Умань и мне ненавистны уманские чинговники, которые кроме своего сбогащения, ни о чем больше не думают!!!! Как можно было быть при власти 22 года, и елементарно ничего не сделать (ни кинотеатров... ни дорог, ничего...)[/quot
Эту б*ндоту 22 года выбирают сами уманчане. Значит - НРАВИТСЯ![/quo

Так же как и ПР выбрали сами украинци, с надеждой что будет лучше, а некоторых заставили, и купили!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 стабилизец 13.09.2013 10:30
Уманчанам, как и всем хохлам, свой карман ближе к телу. Избирали и будут избирать как не мешающего туземцам выставлять хасидов из денег.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 observator 13.09.2013 07:18
Цитую Авіатор:
Жаль уманчан, які могли б жити в одному з найбагатших міст України, але вони страждають із - зі таких корупціонерів як Бодров і компанія!!!

Цитую Патриот:
Я люблю Умань и мне ненавистны уманские чинговники, которые кроме своего сбогащения, ни о чем больше не думают!!!! Как можно было быть при власти 22 года, и елементарно ничего не сделать (ни кинотеатров... ни дорог, ничего...)


Эту б*ндоту 22 года выбирают сами уманчане. Значит - НРАВИТСЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Уманский Еврей 13.09.2013 02:27
С одной стороны Поляков прав, но он только жалуется и всё. Пусть что то делает положительного для Уманчан. Виблый, Паевский, Бодров, покойная Липинская. Они все заработали куча зелёных от хасидов. Если Уманчанам не устраивает власть, перестаньте за них голосовать на выборах. А когда уже выбрали, терпите и ждите следующих выборов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 EGO SUM LEX 12.09.2013 20:40
Не слишком ли высокого мнения о себе этот городской сумасшедший? Ему не запрещать въезд в город надо,а заставить принудительно ездить по адресу переулок Пушкина 2. А то и прописать его на постоянное проживание в городской психбольнице. Вечный трепач и пустобрех. Человек который пиарится на чужом горе. Дешевая продажная политическая тушка. Ты сделай что нибудь,не словом,а делом. Помоги городу не демагогией,а реальной работой. На сессии ни одного конструктивного предложения. Только лай из подворотни и грязь. Докажи,что ты можешь,а не что мог бы если бы ... . Не можешь делать добра,так хотя не делай зла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Патриот 12.09.2013 18:43
Я люблю Умань и мне ненавистны уманские чинговники, которые кроме своего сбогащения, ни о чем больше не думают!!!! Как можно было быть при власти 22 года, и елементарно ничего не сделать (ни кинотеатров... ни дорог, ничего...)