Прокуратура Черкаської області розслідує кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди поєднана з вимаганням).



Встановлено, що начальник управління Головного управління держземагенства в області вимагав у громадянина неправомірну вигоду у розмірі 108 тис. грн., за надання погодження землевпорядної документації земельної ділянки.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України, при отриманні вказаних коштів.

Наразі досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #21 Шура 17.09.2013 17:21
Цитую ирина:
велика різниця!!!! щоб знали,кого....коли відкупиться,а так воно й буде,щоб хоч пальцями тикати в нього- що хап*га!!! хоча,там на кого не тикни,не помилишся!!!!!! !!!!а прокуратурі?? так їй і так грош ціна,вони садять тільки селянина,який вкрав мішок силосу!!!
Цитую Гонта:
Яка різниця кого взяли? Головне що взяли. Якщо відкупиться, грош ціна такій прокуратурі, а якщо витягнуть весь ланцюг, який тягнеться до найвищого кабінета в області, ото буде діло.

Садить суд,а якщо силос був мій а селянін падлюка з падлюк, чи твій силос був!? То треба ж мабуть знати хто є хто! Кожен робить свою роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 будячок 16.09.2013 14:47
Цитую Гонта:
Яка різниця кого взяли? Головне що взяли. Якщо відкупиться, грош ціна такій прокуратурі, а якщо витягнуть весь ланцюг, який тягнеться до найвищого кабінета в області, ото буде діло.

ящо потягнуть за весь ланцюг - зашморг затягнеться на їхній же власній шийці :D :D сват, брат, кум, кума, куміщеее :P :P , і т.д, як у казці: їхньому роду нема переводу :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 @ 16.09.2013 09:08
"ПТИЧКУ жалко" (Х/ф Кавказкая пленница)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Новый гость 15.09.2013 23:15
"Лучшие кадры" Тулувища. Наверное не научился делить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Уго Чавес 15.09.2013 20:07
надо публиковать фотографии с фамилиями кого там содержали, а не скачивать фотки с гугла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 федор принципиальный 15.09.2013 17:41
А ПОЧЕМУ ТОЛЬКО В ОБЛАСТИ,СМЕЛО МОЖНО БРАТЬ И ГОРОДСКОГО,НЕ ОШИБЕТЕСЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 0-0 15.09.2013 11:57
Цитую 11111111111:
Цитую 0-0:
Прочерк! А Ви вкурсі, що в управлінні Держземагенства у Черкаській області, на даний час офіційно НЕМАЄ начальника????? Після останнього начальника - Карпеєва, нікого не призначили.

ВИ ДУМАЄТЕ ЩО НАПИСАЛИ?! ЧУЛИ ДЗВІН, ТА НЕ ЗНАЄТЕ ДЕ ВІН?????

В тексті: "начальник управління Головного управління держземагенства "


"Не вмер - так повісився" (Укр.нар.прислів'я)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 0-0 15.09.2013 11:56
Цитую 123:
Цитую 0-0:
Прочерк! А Ви вкурсі, що в управлінні Держземагенства у Черкаській області, на даний час офіційно НЕМАЄ начальника????? Після останнього начальника - Карпеєва, нікого не призначили.

ВИ ДУМАЄТЕ ЩО НАПИСАЛИ?! ЧУЛИ ДЗВІН, ТА НЕ ЗНАЄТЕ ДЕ ВІН?????


Шановний (або шановна) ваш Нік "0-0" говорить за себе: останнім начальником був Заєць М.І., так що не репетуйте, а вивчайте інформацію.


А що говорить Ваш нік?! Заєць був начальником міськрайонного управління Держземагентств а у Черкаському районі! Ви різницю бачите в назві підприємств???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 ирина 14.09.2013 19:08
велика різниця!!!! щоб знали,кого....коли відкупиться,а так воно й буде,щоб хоч пальцями тикати в нього- що хап*га!!! хоча,там на кого не тикни,не помилишся!!!!!! !!!!а прокуратурі?? так їй і так грош ціна,вони садять тільки селянина,який вкрав мішок силосу!!!
Цитую Гонта:
Яка різниця кого взяли? Головне що взяли. Якщо відкупиться, грош ціна такій прокуратурі, а якщо витягнуть весь ланцюг, який тягнеться до найвищого кабінета в області, ото буде діло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 123 14.09.2013 16:24
Цитую 0-0: