реклама Делікат

реклама

У Черкасах вже рік не працюють 15 нових світлофорів. А якщо й працюють – то лише в тестовому варіанті. Причина цього – судова тяганина. Про це на нещодавній прес-конференції повідомив директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.

– Світлофори встановлені, але не введені в експлуатацію. Після перевірки прокуратури розпочалися судові процеси щодо того, чи можна було встановлювати світлофори без дозволу на землевідведення. Зараз департамент подав апеляцію. Поки не буде остаточного рішення суду, покращення ситуації не почнеться, – відповів на запитання «Прочерку» Андрій Наумчук.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Г...М.І. 17.09.2013 16:56
А дійсно чим все таке у нас займається головний міліціянт пан Ліпандін? То що повертає на посади в райвідділах злочинців то це чиста правда, приклад Соснівський РВ (прочитайте статтю на сайті Про головне, людині приховала злочин, кйому запропонували 60 тис. долярів а він про це скрив...і після цього знову буде займати посаду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Д. 17.09.2013 16:15
Пан Ліпандін Вам світлофорами треба займатися, а не гвоздиками і поверненнями на посади злочинців...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 незнайка 16.09.2013 17:46
500 человек штат миськрады Чем занимаются? ОДА что контролирует чем занимаются там люди? Ведь по сути Никому ни до чего нет дела Давай зарплату и побольше Педики вместе с медиками на ремонты и лекарст
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Dobrij 16.09.2013 13:52
Цитую Степан:
Не вмієте управляти містом, не беріться. От така проста народна порада.
Ліфти стоять, дороги не ремонтуються, гарячої води нема, світлофори запустити не можете.
Нащо така влада?
Одарича обирали жителі, вони давали йому карт-бланш для роботи.
Ви його зняли, не спитавши громади.
Хто ви такі? Це схоже на банальний гоп-стоп.


Я тоже думаю - кто сейчас управляет городом? Нравиться это Вам или нет, но Одарича выбрало большинство черкащан. Кажется, главный упор при его "смещении" был на то, что, дескать, мэр не справляется с обязанностями. Вопрос - и что поменялось к лучшему?! Где троллейбусы? Опять бесконечные "тендеры", ремонт дорог ушел в прошлое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Степан 16.09.2013 13:19
Ви його зняли, не спитавши громади.
Хто ви такі? Це схоже на банальний гоп-стоп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Черкащанка5 16.09.2013 12:57
Цитую Братушка:
Братушки, уявіть собі, що де-небудь у Парижі або Лондоні вже рік не працює 15 світлофорів... Та городяни мера порвали б на шматки...
А це ж наші гроші!

Цитую Фома:
Ну, чотири місяці при владі нові покращувачі. І що не змогли ввести в експлуатацію світлофори. У них жеж друг губернатор, він усі питання рішає.

Почему вы вините эту власть? Это было еще при Одарыче. Одарыча нет но остались те кто выиграл тендер кто оплачивал покупку светлофоров.Вот их то и нужно какраз притянуть к ответственности .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Юрій 16.09.2013 12:27
І ці люди розповідали, що Одарич поганий менеджер. Самі ви нездари!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 КАКТУС 16.09.2013 12:05
Спробуйте переїхати вулицю Байди Вишневецького по Гоголя - не вийде! Центр міста, купа машин, можна простояти хвилин 10, поки переїдеш! Це ЖАХ!!!!
А світлофор стоїть, чекає поки ввімкнуть. ВМИКАЙТЕ НЕХАЙ ПРАЦЮЮТЬ, а ви вирішуйте свої спірні питання. Суди можуть йти роками. Де здоровий глузд?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Dobrij 16.09.2013 11:53
Ну что я могу тут сказать...

Большего д...лизма, чем в наших Черкассах, наверное, нигде больше нет.
Опять "попередники", опять ниф*га не сделано. Дороги "так и остались", про тротуары вообще заткнулись уже... Чувствую, единственный выход - все делать самим. Скидываться и своими средствами ремонтировать подъезды и тротуары, ставить светофоры и вешать дорожные знаки, строить бойлерные.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Фома 16.09.2013 10:54
Ну, чотири місяці при владі нові покращувачі. І що не змогли ввести в експлуатацію світлофори. У них жеж друг губернатор, він усі питання рішає.