реклама Делікат

реклама

Лідер партії «За Україну» В'ячеслав Кириленко висловлює побоювання, що президент Віктор Янукович віддасть 5 проблемних округів на відкуп губернаторів і, фактично, у такий м'який спосіб звільнить їх. Про це він повідомив в інтерв’ю «Газеті по-українськи».

– А який «безпредєл» можуть учинити Тулуб (голова Черкаської Ода – ред.) із Кругловим не мені вам розповідати. Ми боротимемося за своїх кандидатів на всіх 5 округах. Гадаю, цього разу ніщо і ніхто не вкраде заслужену перемогу в Даценка, Булатецького, Романюка, Левченка і Корнацького, – зауважив В’ячеслав Кириленко.

На переконання політика, якщо влада за два тижні після саміту (довибори до Верховної Ради призначені на 15 грудня, тобто після саміту у Вільнюсі – ред.) знову брутально підтасує результати виборів, то покаже всій Європі, що вона плювати хотіла на верховенство права. А це, на думку Кириленка, стане серйозною перешкодою особисто для Януковича.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Пересмішник 17.09.2013 23:10
Цитую Голос:
Тріпло але Тулуб дійсно провалить всі вибори він хороший керівник міністерства, управління, підприємства (жорсткий і ценічний) а політик з нього ніякий.

Який він керівник, все через коліно ?
Де ви бачите результат його праці ?
В купленій зірці героя ?
Запитайте у Гєни Бобова скільки вона коштує, він не приховую, рівно 500 тис вічнозелених американських
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Віктор 17.09.2013 22:04
Цитую патріот:
Ти диви, черговий демагог з берлоги виліз. Ну такий розумний, що його аж розпирає від своєї завзятої боротьби за Україну. Свого часу на всі боки язика чесало, як він ухватив Бога за бороду, наблизившись до пчеловода, що і стало перешкодою для перебування у владних кабінетах. Так що, такі я він не менше, якщо і не більше прагнуть повернутися та підтягнутися до коритця.

Аби щось ляпнути. До чого цей коментар. Одна злоба і заздрість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 ВІКТОР 17.09.2013 19:26
Ми боротимемося за своїх кандидатів на всіх 5 округах. Гадаю, цього разу ніщо і ніхто не вкраде заслужену перемогу в Даценка, Булатецького, Романюка, Левченка і Корнацького, – зауважив В’ячеслав Кириленко.

За кандидатів непотрібно боротися, а вже зараз необхідно займатися організацією виборів, підбором активістів і досвідчених у проведенні виборів людей, які б вели роз"яснювальну роботу на округах. Передбачити запобіжники по недопущенню викривлення результатів голосування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Голос 17.09.2013 17:17
Тріпло але Тулуб дійсно провалить всі вибори він хороший керівник міністерства, управління, підприємства (жорсткий і ценічний) а політик з нього ніякий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 патріот 17.09.2013 16:15
Ти диви, черговий демагог з берлоги виліз. Ну такий розумний, що його аж розпирає від своєї завзятої боротьби за Україну. Свого часу на всі боки язика чесало, як він ухватив Бога за бороду, наблизившись до пчеловода, що і стало перешкодою для перебування у владних кабінетах. Так що, такі я він не менше, якщо і не більше прагнуть повернутися та підтягнутися до коритця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 червона рута 17.09.2013 15:42
Одне і теж :zzz Звиздьож і ляпотня. Влаштувався в тепленьке місце і піариться. Ну хоч би щось конкретне та ділове запропонували АППАЗИЦІЯ 8) :-* :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 незнайка 17.09.2013 15:27
ГРИНЖОЛИ пидтримають я думаю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Vasilii 17.09.2013 14:03
Нагадати панові Кириленку про "беспрєдел" помаранчевих? Основний серед них-духовний! Так розтоптати довіру людей не зумів ще ніхто! Чия б корова мукала, а ваша б мовчала! Вам Тулуб не такий? А ви кращі? Якщо й буде передвиборна боротьба між вами і ним, то ви за іншу годівницю боротися будете?