реклама Делікат

реклама

Щоп’ятниці в мерії чиновники мають планувати графік ямкового ремонту доріг на наступний тиждень. Про це на вчорашній нараді в міськвиконкомі повідомив в. о. міського голови Віктор Білоусов.

– Треба брати ремонт доріг під особливий контроль. Той, хто виграв тендер, не працює. Треба вирішувати це питання, – зазначив Віктор Федорович.

Що стосується капітального ремонту, то він, за словами Білоусова, триває.

– Це стосується і вулиці Козацької. Преса все пише, але якщо відсіяти, то правда є, тільки відсотків 20. Відбувається капітальний ремонт! Бо кажуть, що там взагалі нічого не відбувається… – додав Білоусов.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #12 Вася Х... 19.09.2013 08:59
После коммунистическо го ремонта только ямы и аварии
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Виктор 19.09.2013 08:44
Дурак он что ввязался во всю эту ф*гню с Временно Исполняющим. Выборы не за горами, и ему - ВСПОМНЯТ ВСЕ. В конечном итоге, из-за него и только из-за него, рейтинги КПУ просто рухнут в Черкассах. И чего ему не сиделось в депутатах? "Мочил" бы власть себе потихоньку, контингенту своему рассказывал как он денно и ношно борется с клятой владой и олигархами, зарабатывал себе очки политические...а что теперь? У власти был? Был! Что сделал? А ничего! Вопрос - зачем тогда поперся? Невдаха? То и на ф*г с пляжа. Чем думают интересно? Живут реально сегодняшним днем, далее своего носа не видят ничего, не говоря уж о том чтобы просчитать последствия хотя бы на пару месяцев вперед.. Хотя что ему, пенсия на носу... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 vn 18.09.2013 21:57
Цитую Ltv:
Живу по вул. Козацькій. Там таки нічого не відбувається. По суботам три школяра встановлюють бордюри, але сидять та курять частіше. Робота "кипить". Цей в.о. мера взагалі не володіє ситуацією, комуніст як комуніст.

согласен полностью. Такими темпами будут ремонтировать, как минимум, советскую пятилетку....А где велодорожки? У Одарича хоть и были тараканы в голове,но что-то делал,тут одни разговоры и сладкие обещания...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Ф 18.09.2013 21:09
Шановний Вікторе Федоровичу! Ви б, перш ніж такі закиди до преси висловлювати, пройшлися б власними ногами по тій Козацькій бажано так після гарного дощу...
А "бомага" - вона все стерпить. Та, як казав російський класик граф Толстой Лєв Ніколаєвіч, "Было гладко на бумаге, да забыли про овраги, а по ним - ходить".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 незнайка 18.09.2013 19:24
До какого срока-число месяц год-Билоусов назначен исполнять ВРЕМЕННО обязанности городского Головы? Предусмотрена ли ответственность за соблюдение Закона?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 блазень 18.09.2013 19:15
Фьодорич- тре ідти в маси, до людей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Владимир 18.09.2013 15:36
Верните Одарича он хоть что-то делал. БЕЗДАРИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Dobrij 18.09.2013 12:09
В который уже раз спрашиваю - зачем снимали Одарича?!

Не делается НИ-ЧЕ-ГО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 КАКТУС 18.09.2013 10:08
Головне правильно рапортувати! Героїв Дніпра ремонтуйте, доведіть свою спроможність щось робити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 1 18.09.2013 10:00
Що стосується капітального ремонту, то він, за словами Білоусова, триває. - Правильно,пресс а пишет факт,что ничего не происходит,а Белоусов не согласен,по бумагам деньги уходят на ремонт а значить он идет,и не важно что его люди не видят,главное деньги списуются