реклама

реклама Делікат

реклама

Екс-мер Черкас Сергій Одарич нині перебуває в Литві. Там він знайомиться з роботою баскетбольної школи в місті Каунасі. Своїми враженнями Сергій Олегович поділився в соцмережі «Фейсбук».

«Вчора ознайомився з роботою Школи Сабоніса в Каунасі. Вражає! У школі займаються баскетболом близько 700 дітей. Долучаються до секцій із 5-6 років. І таких шкіл тільки в Каунасі – сім! Це для міста, як Черкаси (близько 300 тисяч жителів). В чемпіонаті міста бере участь більше 1 000 команд!!! Не дивно, що Литва вчора перемогла Італію у чвертьфіналі Євробаскету. Молодці!» – емоційно зазначає Одарич.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #23 Фугас 23.09.2013 10:02
Господа, не надо хаять. Уж для чего-чего, а для развития детского баскетбола они с Моней сдалали много. Теперь хоть пацаны по подворотням не тыняются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 антон 23.09.2013 07:04
Лктун,подпахива ющий.Расчитайся с людми,которым должен еще со дня города2012-ФУФЛЫЖНИК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Світлана 22.09.2013 15:39
Цитую Питання:
Прочерку, тільки чесно: скільки вам платить Одарич, щоб ви постійно передруковували всілякий брєд з його сторінки?


а кого печатать? бредни Бондаренка, у которого раздвоение личности, то он при власти, то в оппозиции? или Былоусова, который так доуправлял городом, что не знает что делать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Константин 22.09.2013 14:53
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Цитую Вікторович:
[quote name="Оксана Колісник"]Ну, і хто заважав?


Ніхто йому не заважав розбудовувати дитячий баскетбол. І до речі не сприяв.
=====================

Постійно сприяли утриманню "Черкаських мавп" комунальні підприємства міста, які за вказівкою екс-мера фінансували клуб.
Хоч це є порушення фінансової дисципліни зі сторони директорів підприємств,
і чистої води корупція = зі сторони екс-мера.

Це точно. Яскравий приклад: на сайті департаменту освіти, коли ним керувала горе-керівник Топчій, постійно були новини про Черкаських мавп, що є прихованою рекламою та корупцією, адже Черкаські мавпи належать Одаричу, а державний орган - департамент освіти був підконтрольний Одаричу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 22.09.2013 08:23
Цитую Вікторович:
[quote name="Оксана Колісник"]Ну, і хто заважав?


і чистої води корупція = зі сторони екс-мера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Абвер 21.09.2013 15:35
Одарич купує в Литві маєток, що позволить отримати громадянство.
А паспорта прибалтійських країн визнає весь світ.
Так що прощайтеся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Лин 20.09.2013 22:16
Одарич-Бродский без личной выгоды (материальной)н ичего не будут делать!Пусть расскажут за чей счет содержат Мавп : жилье, зарплата, автомобили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Виктор 20.09.2013 21:15
Цитую Як добре!:
Одарич змився закордон! Тепер буде просити там політичного притулку! Гудбай, Одаричу! Не повертайся!

Дебелятко. Тебе это никто не говорил, а " Як добре"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Лена 20.09.2013 20:22
Интересно за какие шыши он поехал? Наверно горисполком командировку выплатил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Питання 20.09.2013 19:53
Прочерку, тільки чесно: скільки вам платить Одарич, щоб ви постійно передруковували всілякий брєд з його сторінки?