Черкаси приєдналися до арт-проекту, який передбачає встановлення жартівливого «знаку, поряд із яким усі фотографуються».

Усього проектом передбачено встановлення близько 40 таких знаків у різних містах Росії та України.

На відміну від більшості однотонних знаків в інших містах, черкаський арт-об’єкт прикрашено візерунком. Знак встановлено перед будівлею готельно-ресторанного комплексу «Апельсин», інформують на сторінці закладу у «Фейсбуці».

Ініціатором проекту стала відома російська дизайнерська студія, очолювана Артемієм Лебєдєвим. У портфоліо студії – бренди «Альфа-банку», пошукового сервісу «Яндекс», туристичний бренд Одеси тощо.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 СЕЛЯНИН 23.09.2013 14:33
Тут был Никас В онных аппартаментах уздрел Джоконду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Фугас 23.09.2013 13:17
Стремный он какой-то по исполнению, юмором и не пахнет. Больше похоже на "Ахтунг, партизанен!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 З народу 23.09.2013 13:05
Фі моветон Це все одно, що "Тут був Вася"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ось де собака зарита 23.09.2013 12:45
Черкаси все більше перетворюєтьсян а місто ТАБЛИЧОК 8)Єта таблічка -ізверженіє фентезі Нікаса послє общенія с Джокондой :P Дайош: каждому по табличке!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Лебл*дєв 23.09.2013 10:25
Московський піар готеля і тільки! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Саня 23.09.2013 08:42
Прямо на газон через дорогу. Гении!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 СЕЛЯНИН 23.09.2013 08:10
Не выстачае патрета Джондочки мисцевой пысаного рукою заезжего московского ныне модного художника и личного друга
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 руссо туристо 23.09.2013 02:00
Приятно, что все лучшее в жизни Черкасс приходит из России.Этот памятный знак нуждается в охране государством, площадь Дружбы Народов следует перенести к гостинице *****Октябрьски й Мандарин. Лучше бы ямы перед отелем засыпали, юмористы :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Loki 23.09.2013 00:21
4* готель "пиписин" в черкассах)))). Артёмий лебедев таки да, отжог! )))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Любов 22.09.2013 23:12
І не буду біля нього фотографуватися , бо він лише російською мовою... :zzz