реклама Делікат

Голова депутатської групи «Вільні демократи» в Черкаській міській раді Олег Ліходькін вимагає звіту про встановлення нових дитячих і спортивних майданчиків. Про це він сказав, оголошуючи під час сесії свій депутатський запит.

– При ухваленні бюджету частина депутатів направили свої кошти на становлення дитячих майданчиків. Однак жодних зрушень із початку року не відбулося. Відтак депутати позбавлені права виконувати свої повноваження. Прошу, щоб ви дали доручення про звітування стану виконання цих робіт, – звернувся до в. о. міського голови Віктора Білоусова Олег Ліходькін.

Така ситуація, за словами Ліходькіна, склалася й навколо встановлення спортивних майданчиків, за яких вже був заплачений аванс.

Натомість в. о. мера Віктора Білоусов дорікнув депутатові, що в 2011-2012 роках взагалі не встановлювалися нові спортмайданчики та запевнив, що Ліходькін отримає бажаний звіт.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 федор принципиальный 24.09.2013 17:19
При одаре монополистом по изготовлению детских площадок был "Темп",собственность мони и одара и бюджетные деньги плавно перекачивал одар на счета"Темпа",сейчас этот процесс приостановлен,з ачем задавать детские вопросы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 дувш 24.09.2013 17:18
з боку здається все просто і ясно лише зарплату отримують а піди попрацюй не посиди ляси поточи а попрацюй з позитивним результатом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 М... 24.09.2013 15:05
Цитую Смотрящий:
Почему еще не посадили єту под....ку одара?
6 лет разворовівает бюджет через мирц!
и еще что-то тявкает...

Тебя быстрее посадят чувак
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Алина 24.09.2013 12:34
А Вася это по жизни диагноз неизлечим :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ВАСЯ 24.09.2013 12:21
Цитую Алина:
Верніть ур*ди Одарича, нічого в місті не роблять, де нові дороги?Де розвиток міста?Зплати?Громадяни берімо вила й йдемо до Туба і зграї шак*лів що заполонили наше місто!Скільки будемо ще терпіти це свинство!!!!

Иди л*чись ребенок......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 ХоХоХо 24.09.2013 12:10
За вила і гей на облдержадмініст рацію!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Алина 24.09.2013 11:29
Верніть ур*ди Одарича, нічого в місті не роблять, де нові дороги?Де розвиток міста?Зплати?Громадяни берімо вила й йдемо до Туба і зграї шак*лів що заполонили наше місто!Скільки будемо ще терпіти це свинство!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Крим 24.09.2013 11:21
В мерії он зарплату урізають. І це у вересні!!!!! Докерувалися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Віктор 24.09.2013 11:21
Це ще раз підтверджує, що Білоусову і К доручати керувати містом не можна. Його місце - на пенсї свиням хвости крутити. Ніби був розумний дядько, а виявився на ділі простим хапугою, який не здатенмістом керувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Максим 24.09.2013 11:12
Провалила нова влада на чолі із Білоусовим і регіоналом Беззубенко усе, що можна провалити. Ні дитячі майданчики не поставили, ні доріг не відремонтували, ні школи не зробили, ні Козацької ніяк не дороблять. Один дерибан посад і бюджетних грошей.