реклама

реклама Делікат

реклама

Народний депутат України, керівник кількох сільгосппідприємств Геннадій Бобов постійно перебуває в полі. Про це на прес-конференції повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.


– Зустрілися оце на інвестиційному форумі. Кажу йому: «Що це вас знайти ніде не можна?» А він мені: «Цілодобово сиджу в полі». Питаю: «Чого?» А він: «Ну треба ж збирати врожай, а дощі залили так поля, що не можна туди залізти ні технікою, ні вручну»… – коротко переказав розмову з нардепом Сергій Борисович.

Натомість він запропонував Бобову попросити допомоги в Бога.

– На мою думку, треба піти помолитися. Як робили наші предки? Просили Бога і так далі… Починати з цього. А може, ще якісь методи знайде... У нього 8,2 тисяч гектарів цукрового буряка посаджено, а викопано всього 100 гектарів. Все стоїть через дощ, – зазначив Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Плагин отсутствует 29.09.2013 18:05
Молитвы Тулуба эффкетивно помогают против дождей, цунами, ураганов. За это его и держат. Не знает Бобов как управлять стихиями поэтому не попадёт в следующую Раду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 карабас-барабас 29.09.2013 09:24
Тулуб, отопление давай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Микола 28.09.2013 00:22
Тимоху не вскочившего к р*гам выкидывают с Рады никто кроме Кармазина не знает за что ,а Геннадий (сварщик,....... и аптекарь)молодц а.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 депутат 27.09.2013 22:08
Сергію Борисовичу! Врятуйте Звенигородщину від районних горе-керівників. Хай не ганьблять вас і президента, сьогоднішня сесія райради висвітлила їх обличчя.Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Sigyn 27.09.2013 19:18
Швидку нардепу!!!!!!!! ! Лоба побив!!!! :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Світлана 27.09.2013 15:48
Сергію Борисовичу і управлінню капітального будівництва накажіть помолитися, може вони все-таки добудують 16 квартир для діток-візочників на Конєва 15/1, а то ви третій рік ногами тупаєте, тупаєте, хворим діткам новосілля обіцяєте, а підлеглі ваші будувати чомусь не поспішають - мабуть не ставлять вас ні в що і ваші накази для них пустий звук
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 ВІКТОР 27.09.2013 13:17
А нардепу потрібно постійно перебувати в Верховній раді і займатися законотворчою діяльністю. Власенка позбавили депутатства за сумісництво, посилаючись на законодавство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Нестор Іванович 27.09.2013 12:05
Святоша х......!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Loki 27.09.2013 10:41
Как его дождь возбуждает! Хотя да, для него этот дождь и вправду золотой!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Фугас 27.09.2013 10:20
Все. Приехал герой.