Із нагоди свята 8 березня члени виконавчого комітету Черкаської міської ради розповіли, як вони зазвичай святкують Міжнародний жіночий день, із чим це свято у них пов’язане, а також про певні традиції, звичаї, якісь особливі подарунки тощо.
Віктор Горкун, секретар міської ради:
– До свята 8 березня ставлюсь дуже відповідально, оскільки в житті немає нічого святішого і ріднішого за близьких жінок. Чоловік щасливий лише тоді, коли у нього вдома все гаразд. А це свято так красиво поєднується із приходом весни, пробудженням тепла. Завжди в цей день приділяю максимум своєї уваги дружині. У нас два сини, тому дружина 8 березня не обділена подарунками. Цього року, мабуть, виїдемо на природу та сходимо в кіно.
Віктор Беззубенко, перший заступник міського голови:
– Це свято для мене особливе, оскільки маю традицію – у цей день обов’язково відвідую маму та вітаю її. Я дякую Богу, що у мене є мама, дружина та донька. Тому свято проводжу з рідними жінками в родинному колі. І завжди намагаюсь привітати їх так, аби вони мені натомість подарували щиру щасливу посмішку.
Олексій Гужва, заступник міського голови:
– 8 березня – свято позитивне, тепле, світле. Ще з малечку ми з батьком рано-вранці прокидались і бігли купувати квіти, аби привітати маму. Така традиція збереглась у моїй родині й досі: я зранку купую квіти і вітаю своїх жінок: маму, дружину та доньку.
Олексій Леонов, заступник міського голови:
– Раніше, коли наша донька Інна була вдома, ми завжди святкували 8 березня у сімейному колі за святковим столом. Зараз вона перебуває на навчанні у іншому місті. Тому відзначатиму Міжнародний жіночий день разом із дружиною Мариною. 8 березня підемо у кінотеатр «Салют» на оскароносний фільм «Король говорит». А після цього, я думаю, влаштуємо святкову вечерю.
Микола Кудрявцев, керуючий справами міськвиконкому:
– Особливих традицій святкування 8 березня у мене в родині немає. Просто вітаю дружину, роблю подаруночок – зазвичай знаю, що вона хоче заздалегідь. Квіти дарувати на свята я дуже не люблю, краще дарувати їх зненацька, без офіційного приводу. Це справляє набагато краще враження. Офіціозу в сім’ї ніхто не любить. День народження і Новий рік вважаються набагато більш “традиційними” святами, як, мабуть, у всіх.
Восьмого, до речі, буває, що дівчата зустрічаються самі, без чоловіків –таку традицію побачив нещодавно. Насправді, компанії й зустрічі на свята за суто гендерним принципом не розумію.
Любов Майборода, заступник міського голови:
Особисто я політичну складову свята 8-го березня не сприймаю. Вважаю, якщо вже є традиція вшановувати 23 лютого – чоловіків, а у березні – жінок, то це – цілком позитивно. Оскільки чим більше ми будемо робити один одному приємних речей і казати гарних слів, то кращим буде наше життя.
Взагалі для мене березень асоціюється з початком весни, пробудженням природи та надій. Тому й не дивно, що саме в цю пору року відзначається свято прекрасної статі.
У нашій родині ми завжди святкуємо 8 березня. Як правило, ходимо з чоловіком у театр, кіно, виїжджаємо на природу. Подарунків, як таких, у цей день у нас не прийнято робити. Цього року обов’язково скористаємось можливістю, яку дарує міський голова усім жінкам, і 8-го березня підемо в кінопалац «Салют» на показ фільму «Король говорит».
Зі свого боку бажаю всім жителям Черкас самим створювати собі свято та, як написано у Біблії, радіти життю. Тому що Господь створив нас, щоб ми цінували один одного і раділи життю.
Опитування підготовлене прес-службою МВК.
реклама
Коментарі
Для цього у нас, українців, є СВЯТО МАТЕРІ у травні відзначаємо, а у вас мабуть це 8 марта. Кожному своє!
БАТЬКІВЩИНА У НАС ОДНА-ЛОНО МАТЕРІ!А ЦЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ СВЯТО ЖІНКИ ЯКА ДАЕ ЖИТТЯ!ЧИ ВИ НАРОДИЛИСЯ В ІНШИЙ СПОСІБ?
Кудрявцева зобовязати провести огляд бойових сил працівниць міськвиконкому!
Стрічка RSS коментарів цього запису