У Черкасах невідомі особи поширюють інформацію, що дискредитує місцевого підприємця Сергія Кукушкіна, який займається реалізацією питної води в місті. Кукушкіна звинувачують в поширення так званої «цвинтарної» води, бо бере він її зі свердловини неподалік цвинтаря. Крім «народного радіо», за допомогою якого невідомі особи почали поширювати інформацію про нібито погану якість води в підприємця, вони також запустили відео в інтернеті. Нині ж на під’їздах багатьох черкаських будинків розклеєне повідомлення з інформацією, де саме на каналі «Youtube» дивитися це відео.
Сам директор ПП «Кукушкін» Сергій Кукушкін, який розвозить по черкаських дворах воду під торговою маркою «Живун», обурений ситуацією, що склалася. Він переконаний: витиснути з ринку його намагається один із конкурентів. А звинувачення, нібито його свердловина розташована неподалік цвинтаря заперечує, запевняючи, що цвинтар насправді досить далеко від свердловини.
– Проблеми в нас розпочалися ще декілька років тому. Конкуренти нам пропонували підняти ціну на воду, проте ми відмовилися. У нас просто була зафіксована ціна і нас вона влаштовувала. Спершу вони від нас відчепилися. Та потім почали фотографувати наші машини, знімати їх на відео, – бідкається Сергій Володимирович. – Насправді наша вода вважається кращою в Черкасах і Черкаському районі за висновками санепідемстанції. У нас є всі необхідні дозволи, а це, зокрема, паспорт на свердловину, дозвіл на спецводовикористання, санітарні паспорти на машини тощо. І ми перевозимо цю воду в спеціальних машинах, а не переобладнаних молоковозах, як деякі інші підприємці. На те, щоб спеціально обладнати машину для перевезення води, ми витрачаємо до 10 тисяч доларів. У нас встановлені спеціальні крани з нержавіючого металу, столики з харчового матеріалу тощо…
Сам підприємець займатись такими речами стосовно своїх конкурентів не збирається. Проте відстоювати своє право на бізнес таки буде. Каже, що планує звертатися до суду.
Як розповів у коментарі «Прочерку» державний санітарний лікар Черкас Василь Загородній, в Черкасах реалізацією питної води займаються чотири підприємці і водоканал. На цей час по жодній із вод претензій не надходило. У цілому ж претензії до води виникають рідко, наприклад, влітку, коли дуже спекотно.
У свою чергу, фахівці обласної інспекції з питань захисту прав споживачів роз’яснили нашому виданню, що за такої ситуації, що склалася в реалізатора води, підприємець може звернутися до суду або прокуратури зі скаргою на конкурента, який поширює недостовірну інформацію, дискредитує суб’єкта господарювання та зводить наклепи. Також можна звернутися у представництво Держкомпідприємництва, щоб вони застосували заходи до недобросовісного підприємця. А от звернення до Антимонопольного комітету, очевидно, що не допоможе. Бо в Україні відсутня монополізація на воду, тому АМКУ може просто надати відмову.
реклама
Коментарі
нам видмовили далі думайте самі
Цитую Ирина:
а по друге не знаю як там по якості води але по сервісу доставки та на телефоні великі проблеми
якісь сімейний горе бізнес - по перше не компетентні люди в цій фірмі відмовляються показувати як саме вони беруть воду і де
Поддерживаю! Мы тоже собираем коллективные жалобы! ...Пусть разберутся в суде, и пусть он ответит перед заканом! Цитата от Попанова: "Тебя посадят, а ты не воруй!". И твоих подкупленных подельников тоже посадят! Светит от 3 до 7 лет с конфискацией!
В тих трубах по яких вона тече, г***а не менше чим у лісі. А що робиться в Дніпрі, з якого вода в труби попадає, там такі сполуки, що крім обратного осмосу, нічого не очистить. В дніпро скидають відходи не тільки міста, а й виробництва, а їм дешевше платити штрафи, чим будувати нормальні очисні споруди.
Стрічка RSS коментарів цього запису