Через закриття значної кількості промислових підприємств на території Черкас, у місті зменшився рівень забруднення атмосферного повітря. Про це на вранішній нараді у міськвиконкомі повідомив головний санітарний лікар Черкас Василь Загородній.
Зокрема, він порівняв, що в 1984 році концентрація аміаку в деякі дні перевищувала норму в 28 разів. Натомість сьогодні перевищення становить лише в 1,2-1,4 рази.
– Такі перевищення допустимих норм ми реєструємо на території Черкас украй рідко, – запевнив Загородній.
Натомість забруднення атмосферного повітря викидами автотранспорту (особливо – на центральних вулицях міста) в окремі дні перевищує в два-чотири рази гранично допустимі показники по окису вуглецю, а також окису азоту та пилу.
– Що стосується води в Дніпрі, то через будівництво з порушенням санітарних норм і законів усі стоки потрапляли в річку. Саме тому мені доводилося чотири рази забороняти купатися на пляжах міста Черкаси. Кількість кишкової палички часом перевищувала норму в кілька десятків разів, – констатував Василь Загородній. – У свій час рибалки, виходячи на риболовлю, юшку варили з дніпровської води, а сьогодні, на жаль, часом у Дніпрі не можна навіть купатися…
реклама
Коментарі
так? теж ні? що ж тепер,знести Азот,Хімволокно ,Аврору( і їм подібні)?? не так все просто!
[quote name="ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО"]Але через викиди хімічних підприємств Черкаси за показниками комплексного індексу забруднення атмосферного повітря (КІЗАП) у першому півріччі цього року недалеко випередило місто металургів- Алчевськ.
Так КІЗАП в Черкасах становить 5.2, в Алчевську - 5.6.
Так КІЗАП в Черкасах становить 5.2, в Алчевську - 5.6.
Для порівняння, КІЗАП в інших містах становить:
- у Харкові - 2.9,
- у Львові - 5.2,
- у Хмельницькому - 5,
- у у Сумах - 5,
- у Житомирі - 4.8,
- у Полтаві - 3.9,
- у Вінниці - 3.8,
- у Тернополі - 3.1,
- у Чернігові - 2.6.
Незважаючи на це,Одарич давав дозвіл на будівництво на території з-ду "Хімволокно" ще одного підприємства з гальванічного покриття металовиробів.
Але ж гальванічне виробництво є найбільш токсичним з усіх хімічних виробництв!
То чи потрібні місту ці хімічні вбивці?
Як ти думаєш?
Стрічка RSS коментарів цього запису