Невтішний висновок зробила депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова, аналізуючи виконання обласної цільової програми «Село Черкащини-2020». Вона побувала у 18 селах Черкаського району і резюмувала: що не село – то претендент на знищення.
– Поспілкувавшись із людьми про їхні болючі проблеми, в мене склалося враження про бездіяльність керівництва району, – заявила на сьогоднішній сесії обласної ради Наталія Старікова. – Назву конкретні приклади: у Мошнах із 24 підприємств і організацій не лишилося жодного працюючого. Останнім було закрито завод «Верес». Схожа ситуація в Яснозір'ї, де майже зупинено два підприємства, які забезпечували робочими місцями селян. Від безробіття потерпають майже всі села Черкаського району. Люди вимушені їхати працювати в Черкаси, де теж гостро стоїть проблема з роботою. Тим часом районна влада звітує – за 8 місяців нинішнього року створено 700 робочих місць. А це ж 1% від кількості населення району! Хіба зможуть ці цифри вплинути на ситуацію?
За словами Наталії Старікової, безробіття на селі далеко не єдина проблема, інформує прес-служба депутата.
– Амбулаторія в Яснозір'ї – на межі закриття, а персонал ризикує залишитися без роботи. Кричуща ситуація із дитячим садком, у якому три місяці не можуть завершити ремонт через затримку платежів казначейством. Загалом від проблем із дитячими садочками потерпають і Руська Поляна, Мошни, Свидівок і Шелепухи. В Будищі немає коштів на ремонт Будинку культури. Напередодні Дня села в його приміщенні обвалилася стеля, лише дивом не постраждали люди. У Геронимівці проблеми зі стабільним водопостачанням і стихійним сміттєзвалищем. Так само, як у Мошнах і Байбузах. Роками ці проблеми лишаються невирішеними. Дільнична лікарня Руської Поляни з дня на день може залишитися без транспорту, бо на ремонт машин і на пальне немає коштів. На кричущу відсутність медикаментів у ФАПах скаржаться в усіх селах району. У Будищі сільський голова мусив сам дзвонити в район і просити привезти хоча би вату й зеленку у ФАП! То чи мають моральне право чиновники з департаменту охорони здоров'я ОДА писати у відповіді на депутатське звернення, що рівень надання медичних послуг населенню Черкаського району задовільний? – обурилася депутатка.
Вона закликала депутатський корпус негайно створити виїзну робочу комісію з вирішення проблем Черкаського району, щоб депутати та керівники профільних департаментів вийшли з кабінетів і на власні очі побачили, як живуть прості селяни, візвітувалися перед ними та доклали максимум зусиль для вирішення болючих проблем громад.
реклама
Коментарі
Щодо Будинків культури, то взагалі би мовчала, або навпаки розповіла б краще про те, як їх видатні кадри, зокрема Микола Булатецький разом із своїми Бютівськими колегами приватизували Будинок культури в с. Геронимівка, доречі Черкаського району, та по нині відмовляються повернути цей об'єкт у власність територіальної громади. Отже, шановні читачі, не вірте цій людині, яка є зерном розбрату та уособлює в собі всі негативні риси не чесної та підступний людини!!! А Вам, пані Старікова сором, сором і ще просто разів сором!!!
Трудова діяльність:Стар ікової
1985 - 2010 рр.. – майстер цеху молочного виробництва, начальник виробництва, а нині генеральний директор ЗАТ «Юрія».
З січня 2011 року - радник зі стратегічних питань групи компаній "Формула смаку"Я ТАК РОЗУМІЮ "ФОРМУЛА СМАКУ" ПОВИННА ХЛІБ РОЗДАВАТИ БЕЗКОШТОВНО, А НЕ ДОРОЩЕ АТБ
Щодо будинків культури, то нехай на себе поглянуть, а надто на соратника свого Булатецького Миколу, який разом із Бютівцями та іншими видатними фігурами просто взяли і приватизувати будинок культури, до речі у с. Геронимівка Черкаського району, хоча люди вирішили інакше. Отже правильно говорять, що язиком молоть, не плуга перти. Одним словом Старкова, давай, до побачення, а краще прощавай.
И ненадо говорить, С СЕБЯ НАДО НАЧАТЬ
Стрічка RSS коментарів цього запису