реклама Делікат

Нові махінації з нерухомістю в Києві: під нечесну руку будівельників потрапили інвестори з Черкас. Учора вони пікетували будівельну компанію «Міськжитлобуд». Вкладники переконують: вона має повернути гроші за квартири, яких вони так і не отримали. На власне житло вже і не сподіваються, пише Figaro news.

Серед вкладників брати Курдюкови. Вони взяли кредит у банку, аби придбати цінні папери, які дають право обміняти їх на квартири в Києві. Договір уклали з «Міськжитлобудом», власником якого є столичний депутат від Громадського активу Києва Денис Костржевський. Утім забудовник не тільки не вселив їх у придбане помешкання, а й перепродав його іншим людям.

Аби прояснити ситуацію, до пікетувальників вийшов представник забудовника. Він твердить, що його компанія діяла в межах закону і мала повне право перепродати квартири. А в ситуації, що склалася, мовляв, винні самі інвестори. Забудовник каже, що люди вчасно не розрахувалися з банком, відтак облігації не було погашено.

Аби повернути свої гроші, вкладники мають додатково заплатити за погашення облігацій. Такий варіант їх не влаштовує. Тож спільної мови інвестори із забудовником не знайшли. Люди чекали стільки років, і тільки зараз висловили претензії до «Міськжитлобуду, бо саме цього року їхні квартири компанія продала іншим особам. Тож вони вже звернулися до прокуратури і міліції. Відповіді поки не отримали і планують звертатися до суду.

Утім юристи не впевнені, що суд узагалі візьметься за справу. Усім тим, хто має намір купувати помешкання, радять, по-перше, укладати договори із забудовником у присутності юриста, не заощаджувати й купувати вже збудоване, а не міфічне житло. А ще краще – звернутися до страхових компаній, аби убезпечити себе від можливих ризиків.

Сплеск махінацій із нерухомістю в Києві розпочався з усім відомої афери «Еліта-Центру». Справа сягає восьмирічної давності, але пам'ятають про неї й досі. Тоді шахраї заволоділи 400 млн грн вкладників. Після тривалих поневірянь обдурених із цієї суми людям віддали лише 90 млн. Після скандалу з «Еліта-Центром» стало відомо й про інших нечистих на руку забудовників. Приміром, цьогоріч у березні мали місце бої за недобудову в місті Вишневому, що під Києвом. Будинок не «виріс» вище третього поверху, а директор фірми привласнив гроші інвесторів. За будівельну аферу його засудили, однак після цього 33 родини залишилися і без грошей, і без житла. Так само не почутими лишаються понад 10 тисяч ошуканих сімей в Одесі. Будинок, у який вони інвестували, досі недобудований, коштів людям так і не повернули. І таких прикладів чимало по всій Україні.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #1 незнайка 30.10.2013 12:55
Уровень оплаты труда наемных работников и миллионные инвестиции в строительство еще не построенного жилья? Мошенник на мошеннике сидит и мошенника погоняют!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100