реклама Делікат

Фото Яни Піддубної з "Фейсбуку"

Фото Яни Піддубної з "Фейсбуку"

Постановою ЦВК від 30 жовтня відмовлено в реєстрації довіреної особи кандидата у народні депутати України Олександра Радуцького, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 194, Яни Піддубної.

Як повідомляють в ЦВК, розглянувши подані від Радуцького документи, Центральна виборча комісія встановила, що вказане подання не відповідає вимогам частини четвертої статті 76 Закону України «Про вибори народних депутатів України», оскільки не містить відомостей про день, місяць і рік народження Яни Піддубної, яку пропонується зареєструвати довіреною особою кандидата у народні депутати України.

Враховуючи викладене , відповідно до частини четвертої статті 76, частини третьої статті 104 Закону України «Про вибори народних депутатів України», абзацу першого розділу І Закону України «Про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197, 223», керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановила відмовити в реєстрації довіреної особи кандидата у народні депутати України Радуцького Олександра Романовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 194, Піддубної Яни Володимирівни.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 варік 01.11.2013 18:58
Та треба було б і самому Радику в реєстрації відмовити :lol:
А то буде замість роботи на благо суспільства в інтернеті буде сидіти і шукати собі нових "довірених осіб" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 молодец 01.11.2013 17:37
Та и правильно сделали. Как можно забыть указать необходимые данные? А дальше он что забудет? Исполнять депутатские обязанности?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Фугас 01.11.2013 14:26
Так вот почему жена недовольна, когда Саня виснет в инете для "спилкування з черкащанами"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Респект! 01.11.2013 13:59
Цитую Генадій:
А в чому новина, шановна редакція, дозвольте поцікавитись? Шоб народєц пакамєнтіл який п**лєц Радуцький, шо бере на роботу красивих дівчат, а не... а не кого? Ну недоподали за неуважністю і шо?
Напишіть тоді про те, шо сьогодні в магазині на Різдвяній дяді Толіку не продали хлібину, бо він забув вдома гаманець. Або напишіть про те, що вчора тьотя Тамар вийшла з дому, але потім повернулась перевірить чи вимкнула праску.. А чьо нє? Цікаво наче, нє?Головне заголовок ф*гануть мочьний "Табу для Анатолія на продаж хлібу", "Неочікуване та невиправдане поврення Тамари додому".


Геннадий, жжешь! На прочерке почти все заголовки такие!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Семьон 01.11.2013 13:54
Да... умеют товарищи некоторых национальностей заработать даже на ведре мусора. ..................... расчитываются "пропонується зареєструвати довіреною особою кандидата у народні депутати України" и замежду прочим банально не проставляют в анкете каие-то данные. Типа хотел, но плучилась ашипочка.
Яна не верьте, обещать еще не значит жениться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Журналіст 01.11.2013 13:39
Цитую Генадій:
А в чому новина, шановна редакція, дозвольте поцікавитись? Шоб народєц пакамєнтіл який п**лєц Радуцький, шо бере на роботу красивих дівчат, а не... а не кого? Ну недоподали за неуважністю і шо?
Напишіть тоді про те, шо сьогодні в магазині на Різдвяній дяді Толіку не продали хлібину, бо він забув вдома гаманець. Або напишіть про те, що вчора тьотя Тамар вийшла з дому, але потім повернулась перевірить чи вимкнула праску.. А чьо нє? Цікаво наче, нє?Головне заголовок ф*гануть мочьний "Табу для Анатолія на продаж хлібу", "Неочікуване та невиправдане поврення Тамари додому".


Напишуть, якщо Толіком виявиться бютівець Бондаренко, а Тамарою, депутатка Вороніна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Взагалі то.... 01.11.2013 13:28
А йому навіть працівники КП "Дирекція парків" не довіряють...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Рая із сарая 01.11.2013 13:14
Я також не довіряю цьому ....... Радіку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Генадій 01.11.2013 12:56
А в чому новина, шановна редакція, дозвольте поцікавитись? Шоб народєц пакамєнтіл який п**лєц Радуцький, шо бере на роботу красивих дівчат, а не... а не кого? Ну недоподали за неуважністю і шо?
Напишіть тоді про те, шо сьогодні в магазині на Різдвяній дяді Толіку не продали хлібину, бо він забув вдома гаманець. Або напишіть про те, що вчора тьотя Тамар вийшла з дому, але потім повернулась перевірить чи вимкнула праску.. А чьо нє? Цікаво наче, нє?Головне заголовок ф*гануть мочьний "Табу для Анатолія на продаж хлібу", "Неочікуване та невиправдане поврення Тамари додому".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 serg 01.11.2013 11:53
А это бюрократия в её уникальном по сложности восприятия проявлении. Внесли изменения на основе паспортных данных и всё! А тут такое! Видмовилы в регистрации - супер! Крепко комиссия поработала, такого на Яну накопали. А Яне: повнимательнее нужно быть. Всех делов-то. Переделайте и снова направьте.