реклама Делікат

Керуючий справами Української православної церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній 30 жовтня зустрівся у Києво-Печерській Лаврі з головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом, йдеться на сайті Київської митрополії.

У зустрічі взяли участь глава адміністративного апарату Київської митрополії протоієрей Володимир Коцаба та настоятель Свято-Успенського собору міста Канева протоієрей Георгій Поштовий.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання духовно-культурного життя регіону, зокрема, реалізації спільних проектів Церкви та держави з підвищення моралі та соціальної свідомості серед жителів. Також були обговорені спільні питання з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

 

Після зустрічі Сергій Тулуб вклонився мощам святого великомученика Георгія Побідоносця в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

реклама

Коментарі  

 
+8 #11 Я 02.11.2013 16:10
КОМУ ВІН ТІЛЬКИ НЕ ВКЛОНЯВСЯ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Нарешті!!! Покращення!!! 02.11.2013 15:58
Цитую комент:
Побіг гріхи відмолювати? вірніше, домовлятись, щоб зняли.. А там також за гроші все продають ?

А звідки род у Кирила--Гундяєва год£инник за 500.000 доларів? А за які кошт „престоятель“ Лаври їздить на Мерседесі за 500.000 євро?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Loki 01.11.2013 20:37
Не удивил политеист-многостаночник! Выходным пожертвовал. Сегодня то Allerheiligen! Католик, ортодокс, член пр. Ну теперь по плану в Мекку на хадж! "Богов не смущает их партийный стаж? ©" А там глядиш, из-за домашней иконы и бережно припрятанный за окладом партбилет придёт пора доставать, когда землю делить начнут)) Благословения значится попросил на планы свои скорые? Нервы сдали? Ну тогда похоже жребий брошен, черкассы позади!))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Нестор Іванович 01.11.2013 15:57
Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання життя регіону, зокрема, реалізації спільних проектів Церкви та держави...

От тобі і на, а я чомусь думав ,що у нас церква відділена від держави, але там, де замішані гроші, *ерой готовий реалізовувати спільні проекти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 комент 01.11.2013 13:18
Побіг гріхи відмолювати? вірніше, домовлятись, щоб зняли.. А там також за гроші все продають ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 незнайка 01.11.2013 13:15
Умеет рассмешить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 упа 01.11.2013 12:54
Дивно, що його не споперило ударом блискавки, коли вклонявся мощам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Руїни подолано!!! 01.11.2013 12:39
А Кирил-Гундєєв був, щоб благословить Тулупа на, ще більші, досягнення по "покращенню" життя ввіреної йому, по божій вказівці, області? А представник Всевишнього на нашій землі, звичайно, божий намістник Янукович. Не випадково, російська православна церква постійно наголошує, що влада від бога, тому необхідно скоритись і чекати від неї "божої милості".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Взагалі то.... 01.11.2013 12:38
Герой вклонився мощам Георгія Побідоносця, тому що не впевнений що ВФЯ залишить його на посаді після виборів 15.12.2013 у ВР...