реклама Делікат

Екс голова ОВК №194 Ольга Козько прогнозує, що депутат Черкаської міськради, узгоджений кандидат від опозиції на виборах до парламенту Микола Булатецький не стане нардепом і цього разу – на перевиборах 15 грудня.

Про це Ольга Козько повідомила в ексклюзивному коментарі «Прочерку».

– Сміх нашого черкаського представника опозиції Миколи Булатецького, який пригадує, що я «ніби вмерла з мішком грошей в руках» під час підрахунку голосів в окружкомі, мене дивує. Як так можна ображати жінку? А ці їхні розмови про труси і викрадені печатки? – дивується Ольга Козько. – У відповідь я б хотіла посміятися над самим Булатецьким. Я звісно бажаю йому довгих років життя, проте передбачаю, що «чотирьохкратний лузер» Микола Булатецький нардепом не стане і цього року.

Детальніше відповідь Ольги Іванівани на критику опозиціонерів читайте згодом на «Прочерку» у розділі «Пряма мова».

реклама

Коментарі  

 
+5 #16 Віктор 02.11.2013 18:32
Яка бессовісна і цинічна ця особа. Я був присутнім на дільниці коли Козько оголосила перемогу Булатецького з перевагою 12тис. голосів. До чого ми дожилися. Хто відповість і компенсуе мільйонні затрати на ті вибори? А який жирний плювок в душу виборців. Вважаю що із за принципу треба проголосувати як і перший раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Я 02.11.2013 16:08
ВІН УЖЕ НИМ СТАВ, ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ТАКУ **** ЯК КОЗЬКО- НЕ ВИЗНАНИЙ. МО*ДА РЕГІОНАЛЬСЬКА, КРАЩЕ Б МОВЧАЛА А НЕ ПАТЯКАЛА СВОЇМ ГНИЛИМ РОТОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Черкасець 02.11.2013 12:34
Цитую Прокурор:
... Але не посадили лише тому, що ледача опозиція не подала на неї жодного (!!!) судового позову...


Вам як прокурору має бути відомо, що до кримінальної відповідальност і не притягують за позовом. Можливо тому й не сидить, що такі фахові прокурори? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 rupor 02.11.2013 06:40
Яка продоха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Воля 01.11.2013 21:45
Цитую Чукча:
Цитую Мах:
«чотирьохкратни й лузер» - дуже влучно

Да, очередное звание получил. До это был невызнаным дипутатом, дважды кандидатом в дипутаты, комендант мовного майдану, дипатат горисполкома... Ну "дурки" и турникеты вспоминать не буду...


+ врадиевско-каневский шатун =))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 patalogoanatom 01.11.2013 20:11
Прочитавши коментарі звертаюся до дописувача "чесно" та хочу нагадати йому і всим хто пише в його стилі "НЕ СУДІТЬ, ДА НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Прокурор 01.11.2013 18:31
Дії Козько під час виборів 2012 року носять очевидні ознаки злочинів, за які повинна сидіти від 3 до 5 років.
Але не посадили лише тому, що ледача опозиція не подала на неї жодного (!!!) судового позову.
Тому потрібно думати хто хто є більшою небезпекою для суспільства: ті хто вчиняє злочин, чи ті, хто приховує злочин...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Леонід 01.11.2013 18:10
А головну небезпеку Ви несете своїй сім"ї : батькам, дітям та внукам, які будуть до віку проклинати Вас за те, що виконуючи команду Чечетова, Тадеєва та отримавши від них бакси, виконували їхні злочинні команди.
Тому не дуріть людей, черкащани знають про Вас більше, чим Вам хотілось би.
Не дуріть і себе, адже від думок НІДЕ не дінешся!!!
Єдине що Вам залишається - каятись перед Богом, каятись перед людьми і заради баксів не продавти ні майбутнє рідних, ні майбутнє держави...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Чукча 01.11.2013 17:30
Цитую Мах:
«чотирьохкратни й лузер» - дуже влучно

Да, очередное звание получил. До это был невызнаным дипутатом, дважды кандидатом в дипутаты, комендант мовного майдану, дипатат горисполкома... Ну "дурки" и турникеты вспоминать не буду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 аяаяая 01.11.2013 16:56
Козько звісно ще та, махінаторша. але про нашого миколку - вона влучно сказала. мені цікаво, куди дінуться всі ці полякови, боднари, саси після виборів, коли микола вкотре буде заливати свою поразку ........?