Напередодні 80-ї річниці Голодомор-геноциду 1932—1933 років у Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці 12 листопада о 12:00 відбудеться презентація нових видань про велику трагедію українського народу.
У книгах є описи документів, що висвітлюють причини, перебіг і наслідки Голодомору, етнографічний аспект геноциду, свідчення очевидців про страшний голод та про доброчинців, які у 1932—1933 роках допомагали вижити тим, хто голодував.
Такі тематичні набори видань Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 років розіслав у 167 бібліотек по всій Україні.
Одна із книг — спеціальне видання Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду. Інші книги було надано Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», видавництвом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та Центром досліджень визвольного руху. Серед них такі видання:
«Великий терор. Сталінські чистки тридцятих років» Роберта Конквеста;
«Красный апокалипсис: сквозь раскулачивание и Голодомор» Дмитра Гойченка;
«Геноцид українців: деформація народної культури» Олесі Стасюк;
«Жнива скорботи: радянська колективізація і голодомор» Роберта Конквеста;
«Людяність у нелюдяний час. Доброчинці в часи Голодомору» (упорядники Володимир Тиліщак, Вікторія Яременко);
«Голодомор 1932—1933 років в Україні за документами ГДА СБУ» (упорядники Василь Даниленко (відповідальний упорядник), Людмила Аулова, Валентина Лавренюк);
«Голодомор на Луганщині 1932—1933 років»;
«Свіча пам’яті: Усна історія про геноцид українців у 1932—1933 роках» Валентини Борисенко.
Контактний телефон бібліотеки: +380 472 47-32-42
Про це інформує прес-центр Центру досліджень визвольного руху.
реклама
Коментарі
Однак і це ще не все - писаки чомусь не кажуть шановній громаді, що чисто випадково (авжеж) внесли до числа жертв "голодомору" померлих від серцево-судинних захворбваннь, природньою смертю, від бандитської кулі, та в наслідок нещасного випадку. Але якщо взяти їх всіх, то всерівно 18 мільйонів аж ніяк не буде... коротше кажучи, краще не допустити справжнього голодомору 1991-2013 року, чим колупати ті часи і жити в бідності.
Стрічка RSS коментарів цього запису