реклама Делікат

Сьогодні о 15.15 в Шевченківському національному заповіднику в Каневі голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб зустрінеться зі студентською елітою Черкащини. Про це «Прочерку» повідомили в прес-службі Черкаської ОДА.

Офіційних даних щодо того, про що говоритимуть губернатор Черкащини зі студентством, немає.

Водночас по Каневу та по Черкасах шириться інформація про те, що в ході заходу канівські студенти можуть звернутися до Сергія Тулуба з проханням брати участь у парламентських виборах.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 Виборець 12.11.2013 20:26
Цитую сліпнуть очі:
це смішно. Канівські студенти будуть просити, а він як слухняний громадянин ради канівських студентів погодиться.

Завтра дізнаємося!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Виборець 12.11.2013 16:39
Якщо *ерой не дотримається своєї обіцянки (донецькі за базар відповідають?) і піде на вибори, то черкащани при любому їх результаті нарешті його позбудуться: якщо виграє - поїде в Київ до Верховної ради, якщо програє - знімуть з посади і поїде до Марбельї. З чим я всіх і вітаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Максим 12.11.2013 16:04
Цитую ленин:
Цитую Я:
Не смішіть мої старі тапочки. Він (Тулуб) уже стільки тут натулубив, що пролетить як фанера над Парижем.Його ж ЙОГО соратники і ті ненавидять.



Льоньку еротичного поета порве як тузік грелку. Результат 90% голосов за тулуба, а може навіть 110%. Як реально проголосують - не має значення. Але брехав довго що не йде.

а твоє місце давно вже на політичному сміттєзвалищі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Нестор Іванович 12.11.2013 16:03
Цитую ленин:
Цитую Я:
Не смішіть мої старі тапочки. Він (Тулуб) уже стільки тут натулубив, що пролетить як фанера над Парижем.Його ж ЙОГО соратники і ті ненавидять.



Льоньку еротичного поета порве як тузік грелку. Результат 90% голосов за тулуба, а може навіть 110%. Як реально проголосують - не має значення. Але брехав довго що не йде.


Бодя Губський вже порвав, в акурат на мінус 5 тис. голосів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ленин 12.11.2013 15:11
Цитую Я:
Не смішіть мої старі тапочки. Він (Тулуб) уже стільки тут натулубив, що пролетить як фанера над Парижем.Його ж ЙОГО соратники і ті ненавидять.



Льоньку еротичного поета порве як тузік грелку. Результат 90% голосов за тулуба, а може навіть 110%. Як реально проголосують - не має значення. Але брехав довго що не йде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 ВОЙОВНИЧИЙ 12.11.2013 14:36
А можливо погодиться! Та ще й добру справу зробить! Що тоді сліпенькі очки !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Loki 12.11.2013 14:16
Элита просить не будет! Она или создаёт себе всё сама или же развивает дело полученное от своих предыдущих ґенераций (если они конечно не уничтожены на корню диктатурой пролетариата в своих эксперементах)! Может в будущем в Украине и появиться Элита. А сейчас? Правильно написано - просить будет "новая украинская "елита"". И у кого? У "неоскудевающей руки гребущей! Зачот! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 незнайка 12.11.2013 14:14
При всем желании пенсионеры 15 декабря на выборы из дома? А если вдруг несостоятся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Я 12.11.2013 14:11
Не смішіть мої старі тапочки. Він (Тулуб) уже стільки тут натулубив, що пролетить як фанера над Парижем.Його ж ЙОГО соратники і ті ненавидять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 сліпнуть очі 12.11.2013 13:58
це смішно. Канівські студенти будуть просити, а він як слухняний громадянин ради канівських студентів погодиться.