реклама Делікат

Сьогодні у Черкасах в приміщенні Головного управління статистики в Черкаській області (вул. Дашковича, 39) довірена особа єдиного кандидата від опозиції по 194-му округу Миколи Булатецького Максим Поляков викрив склад агітпродукції наклепницького змісту, що за змістом дискредитує Миколу Булатецького, йдеться на офіційному сайті Громадянської мережі «Опора».

Під час зустрічі кандидата Булатецького з виборцями Максим Поляков побачив, як жінка роздавала агітаційні газети під назвою «Черкаська газета «НАС РАТЬ». На запитання, звідки ці газети, розповсюджувачка вказала адресу Головного управління статистики. За словами Максима Полякова, жінка зізналась, що працює від кандидата по цьому ж округу.

В Управлінні статистики в кабінеті №100 за першими дверима лежали стоси вищевказаних газет. Начальник Управління статистики назвав орендатора цього приміщення – Косенка Ігора, у свою чергу, пан Косенко здав це приміщення третій особі на ім’я Наталія. Жінка з’явилась на місці, коли прибули представники правоохоронних органів, та відчиняти другі двері в кабінет відмовилась. Так само відмовилась коментувати ситуацію з газетами. Особу жінки встановлюють правоохоронці.

 

Поки що підтверджених відомостей про замовника газети, що містить дискредитаційні матеріали про кандидата Миколу Булатецького немає. В будь-якому випадку факт поширення такої газети є порушенням статті 6 п.2 Закону України «Про вибори народних депутатів України», де вказано, що застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця, забороняється.

Газета містить вихідні відомості: імена засновника А. Дениска, головного редактора А. Донія, адресу редакції та наклад – 60 тис. примірників.

Дивіться також ВІДЕО з місця події.

Як повідомили нашому виданню джерела з місця подій, особа жінки вже встановлена: це Колісникова Наталія Вікторівна.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #41 Светлана 24.11.2013 11:31
О! Так это Наталья Викторовна! Директор курьерской службы "ЛСК", лучшей в Черкассах. Давно ее знаю и давно работаю с ней. Все на высшем уровне всегда!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #40 Нестор Іванович 22.11.2013 09:53
Цитую Олег:
Что-то подсказывает мне что скоро опять "бандиты" в дом к булатецкому залезут))))))Бе з этого никак))


Б*ндіти кожний день до нас з вами в кешеню лазять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #39 вільний 21.11.2013 17:53
Ось я розумію вибори! Вже жарко стало! Хоч людей розвеселите, а то ж так скучно жити нам!
А мені газетку так і не принесли, але люди говорять, що там багато правди було про "біднягу" Булатецького. Ось тепер стало дійсно цікаво, як могли його опоненти дізнатися про це??? Нехай ще Поляков скаже, що у Булатецького особистий щоденник вкрали і всю інформацію звідти скатали))))))) Так як фактів немає, тому нам лише залишається спостерігати та здогадуватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #38 Кучер 21.11.2013 17:45
Как-то уже одновременно выплыл компромат. Что само по себе уже наталкивает на мысль, что сами опозиционеры его и подготовили. Могли бы хоть разнести это по времени хоть на пару дней.

Во все торговые точки в Каневе завезено спецвыпуск местной газеты "Час пик" с "черным пиаром" против единого кандидата от оппозиции по 197-ve избирательному округу Леонида Даценко.
Такую информацию распространила пресс-служба кандидата, передает Цензор.НЕТ.
По словам кандидата, подобные спецвыпуски против него и Николая Булатецкого, победителя по черкасскому "проблемному" округе № 194, "готовились в одном кабинете - председателя Черкасской облгосадминистр ации Сергея Тулуба".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 Семьон 21.11.2013 17:24
Во все торговые точки в Каневе завезено спецвыпуск местной газеты "Час пик" с "черным пиаром" против единого кандидата от оппозиции по 197-ve избирательному округу Леонида Даценко
По словам кандидата, подобные спецвыпуски против него и Николая Булатецкого, победителя по черкасскому "проблемному" округе № 194, "готовились в одном кабинете - председателя Черкасской облгосадминистр ации Сергея Тулуба".
----
почти одновременно опозиция "стрельнула" компрой про себя. Подтверждается и предположение, что в отсутсвие Губского и Жуковской попозиционєры будут лезть до Рады на критике губернатора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #36 Дописувач 21.11.2013 17:04
Цитую Ника:
Кстати, а во сколько миллионов(замет ьте, не тысяч) в день обходится пан Янукович? вот про это нужно говорить.

Не зупиняйтеся Ніка. Дописуйте про Ющенка, що маючи власну дачу, пригрівся на державній. Мабуть ще й прикопав там же 300 мільйонів з зібраних на непобудовану лікарню і сторожить їх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 Ника 21.11.2013 15:22
Кстати, а во сколько миллионов(замет ьте, не тысяч) в день обходится пан Янукович? вот про это нужно говорить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #34 Ника 21.11.2013 15:20
Газета уже в ящиках. Жаль мне издателя. трёп и всё. витиеватые фразы и простые базарные оскорбления.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 незнайка 21.11.2013 14:43
За компанию и не такое сотворить можно Даже червоные штаники не помеха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Семьон 21.11.2013 14:15
Цитую О.ЧУПРИНА:
Кстати,эта "газета" работает не "против",а "за" Булатецкого.Самый страшний антиобщественны й поступок кандидата в том,что он праздновал свой юбилей в ресторане.

ВДОГОНКУ :lol:
ПРОЧЕРК 30.08.2013
– Удвох з Максимом (Максим Булатецький – син Миколи Булатецького, депутат міської ради, теж того дня відзначав День народження, – ред.) ми витратили трохи більше 50 тисяч гривень. Але та увага і те натхнення, які я отримав під час святкування, – безцінні, – переконує опозиціонер.

А унитаз ( а это не больше тысячи гривень) купить для детской поликлиники по Вербовецкого денег не хватает. Хватает совести только фотографировтьс я у унитаза :-x