реклама Делікат

На запрошення лідерів опозиції кандидат від Об’єднаної опозиції по виборчому округу №194 Микола Булатецький погостював у Верховній Раді. Про це він повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці».


«Обговорювали хід виборчої кампанії та необхідні дії для нашої перемоги. Приємно вразила дружня атмосфера стосунків, як між лідерами – Тягнибоком, Яценюком та Кличком, так і їхніми колегами депутатами. Леся Оробець показала порожнє місце в залі, колеги-депутати кажуть, що давно чекає. Олег Тягнибок показав одну з улюблених фотографій зі мною, Віталій Кличко неодноразово примірявся і запитував про ріст, Арсеній Яценюк міцно обійняв після мого виступу в кулуарах Верховної Ради перед депутами опозиції», – зазначив Микола Булатецький.


Цікавими опозиціонер назвав також зустрічі з «колегою по пекельним округам» Аркадієм Корнацьким та «акулою журналістських розслідувань», землячкою Тетяною Чорновол.


«З 22 листопада Тетяна Чорновол, Леся Оробець, Андрій Парубій, Сергій Каплін, Юрій Сиротюк переїжджають на постійне місце роботи до Черкас. Друзі, дякую за підтримку! Фальсифікації не пройдуть», – запевнив Микола Іванович, підписавши це повідомлення, як завжди, традиційно: «З повагою до черкащан та ненавистю до нових фальсифікаторів Микола Булатецький!»


передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
+2 #24 черкащанин 23.11.2013 01:42
Цитую Квіддіч:
У булатецкого вигляд, як його тільки з трактора зняли :oops:

Всем успевает без мыла ...... залезть. Кулуарный игрок еще тот видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Юра 23.11.2013 00:22
добейтесь вы того,чего они добились,тогда и росказуйте.А тпакой народ д.....ый,с такими тупыми коментариями вобще не заслужует на то,чтоб о нем заботился ктото.Не нравится по ступенькам в квартиру лезть-валите в село,а квартиру продавайте.И вобще,больше некуда денег деть вроди,чтоб чужие подьезды ремонтировать.Не работает лифт,соберитесь всем подьездом,скинь тесь поравну и ремонтируйте,Мо жет вам еще в квартирах евроремонт зделать должен Булатецкий?Поплавский в одних ободрал взятки,а тут решил чуть поделится с теми,у кого нагреб,и то те у кого лифт запустил,не все у него учились.Главный ректор-взят*чник решил клоунаду устроить.в верховную раду пойти.Пусть лучьше в цирк пойдет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Live 23.11.2013 00:13
Булатецкий - классический разводила, там лицом торганул, там денег попросил, на деле - он полный ноль, ни одного дела для людей он не сделал :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Квіддіч 22.11.2013 21:53
У булатецкого вигляд, як його тільки з трактора зняли :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Катастроффа 22.11.2013 21:50
Посмотрите на эти интеллектуальны е - это же позор, что тягнис..., что булатецкий! А вся эта гр*баная толпень не булатецкого поддерживать едет, а тушку свою, чтобы деньжата дома были! Самая г*пота собралась в Ч.ехать, кто кроме как п...ть больше ничего не умеют. Вон они сегодня все на майдане, а толку с них?!! Им уже никто не верит!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 азиат 22.11.2013 18:49
Цитую Loki:
Ukraine stoppt EU-Annäherung
Die Ukraine hat am Donnerstag auf ein jahrelang geplantes Assoziierungsab kommen mit der EU verzichtet.
21.11.2013 | 15:33 | (DiePresse.com)

Viel Spaß! ))

Переведи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 будячок 22.11.2013 12:57
люблю розглядати фотки :D :D
1. УДАРщик Трусу Балбесу і Бувалому: "Чьо за зубомєтаніе? Гдє партєйниє дєньги?"
2. "Я хош і Балбес, але гаспадін УДАРщик, подай нєщасному на пірожкі для Поплавка!". УДАРщик: "А в зуб хош!?".
3. "Акула пера" показала тлидцять тли рядки своїх зубиків і Балбес подумов "Добре шо навпроти «колега по пекельним округам», хай його жре".
4. Девчьонкі, глядь, ми тут тугріки "чесним" трудом заробляємо, а ця з бамажкою за стопчиком, шо, хоче нам хліб перебити!?". :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Дучф 22.11.2013 12:45
На первом фото, В.Кличко:
- @б**! кто все эти люди!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Фромм 22.11.2013 12:29
Вот так съездил, что Евросоюз провалили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Чукча 22.11.2013 11:55
Цитую Алена:
Я,конечно, альтернативу Булатецкому не вижу. Но вот что интересно: за целый год он не сделал для города НИЧЕГОШЕНЬКИ! Только шумно праздновал свой юбилей и в предвкушении своей победы (Жуковская не участвует в выборах) пил дорогущий коньяк. Всё. А "юный орел" приехал и в течение 1 (ОДНОГО) дня "завёл" все лифты, которые стоЯли больше года! В том числе и в доме моей подруги, куда я ходила пешком на 8-й этаж более года! Почему у Булатецкого не появилось такого порыва-неизвестно.Только возникает вопрос: а ЧТО же он будет делать для города и народа, если его изберут? Как и все-пиариться?

Нет он добьется чтобы весь народ Украины перешел на ГОРЯЧИЕ ОБЕДЫ в его понимании: лежалый пирожок и пластиковый стакан чая :lol: