реклама Делікат

Учора в Черкасах зареєстровано випадок групового харчового отруєння.



Захворіло вісім осіб, з них – один підліток. Всі хворі госпіталізовані в КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» з діагнозом «гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості».

Головний державний санітарний лікар Черкас Василь Загородній розповів, що всі хворі вказують на вживання в їжу кулінарних виробів (кури-гриль, майонезні салати), які були придбані в одному із продуктових супермаркетів міста.

Держсанепідслужба м. Черкаси проводить комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів щодо локалізації та ліквідації осередку групового захворювання на гостру кишкову інфекцію, інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Фахівці санепідслужби нагадують черкащанам:

• будьте обачними при купівлі готових кулінарних виробів та харчових продуктів у продуктових магазинах міста;

• особливу увагу звертайте на терміни їх реалізації та зовнішній вигляд, аби не вживати неякісні продукти;

• пам’ятайте, що ваше здоров’я та здоров’я близьких у ваших руках!

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #20 черкащани 29.11.2013 20:36
Кака власть, это итоги "горячих обедов" от Булаецкого :lol: :lol: Покормил пирожками с ливером и через день люди уже в больнице, а валят на супермаркет 8)

Ти що дивний? При чому тут Булатецький. Чого сюди політиків приплітати. Мені шо за прилавка Булатецький заражені продукти продав. Дивні люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Семьон 29.11.2013 10:02
Цитую Loki:
Бывает. Власть готовилась к майданам вот и завезла курей, готовясь запретить собрания под эпидемию птичьего грипа. Ну типо желудочная форма не позволяющая далеко отходить от удобств. "Болото". Волнения не состоялись, но эффективность средства проверенна. Щас аналитики поработают и их рекомендации будут уже учтены как минимум к 15 декабря. Явка на участки будет соответствовать статистическим ожиданиям власти! Пришедшим на довыборы - курочка в дорогу и рулон бумаги в подарок! ))

Кака власть, это итоги "горячих обедов" от Булаецкого :lol: :lol: Покормил пирожками с ливером и через день люди уже в больнице, а валят на супермаркет 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Потерпевший 28.11.2013 19:19
Цитую черкащани:
ми купили у сільпо на дашкевича, третій день з отруєнням вся сім’я


Точно !
"Сильпо" на Дашкевича (бывший Детский Мир)
отравила меня
своей кулинарией.
Три дня дома валялся...
:-x

А Загородний даже упоминать их не хочет
(наверное за соответствующее вознаграждение) .
Но страна должна знать своих "героев" !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Семьон 28.11.2013 14:49
Вот глупые люди. Сколько по телевизору не ешьте пирожков. А так Булатецкий накормил людей пирожками а теперь бедняги мучаются. Не дай бог станет депутатом, вся страна с поносом сляжет от его "Горячих обедов" :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Чукча 28.11.2013 14:43
Цитую yazon din alt:
Цитую Анатолій:
Краще б Фахівці санепідслужби свою справу робили,щоб ті продукти не продавалися,а не нагадували потім

В Сильпо санстанция с поклонами заходит. И с поклонами оттуда торбы тащит...

И не только торбы. Скажите при какой санэпидемстанци и может существовать РЕСТОРАН !!!!! "Баку" :lol: :lol: :lol: Только при главном враче пошануваваче дармовых шашлыков. Там же с порога "ресторана" помои!!!! рекой текут вниз до ул. Гагарина, а официанты.... какие-то молодые люди, без спеодежды, кто в чем, без бейджей, грязные, в тапочках!!! А столы!!! Клеенке одноразовой года три, руки прилипают, на летней терассу рядом с столами (также за клеенкой, типа стенки) мешки с луком... и победные фанфарные: Держсанепідслуж ба м. Черкаси проводить комплекс протиепідемічни х та профілактичних заходів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Loki 28.11.2013 14:32
Бывает. Власть готовилась к майданам вот и завезла курей, готовясь запретить собрания под эпидемию птичьего грипа. Ну типо желудочная форма не позволяющая далеко отходить от удобств. "Болото". Волнения не состоялись, но эффективность средства проверенна. Щас аналитики поработают и их рекомендации будут уже учтены как минимум к 15 декабря. Явка на участки будет соответствовать статистическим ожиданиям власти! Пришедшим на довыборы - курочка в дорогу и рулон бумаги в подарок! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Бромський 28.11.2013 14:14
...........куры покупать! Жрите сало!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 черкащани 28.11.2013 13:55
ми купили у сільпо на дашкевича, третій день з отруєнням вся сім’я
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 yazon din alt 28.11.2013 12:21
Цитую Анатолій:
Краще б Фахівці санепідслужби свою справу робили,щоб ті продукти не продавалися,а не нагадували потім

В Сильпо санстанция с поклонами заходит. И с поклонами оттуда торбы тащит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 yazon din alt 28.11.2013 12:19
Цитую Роман:
На соседнем сайте написано что в Сильпо. Теперь вопрос в каком именно Сильпо.

А какая разница? У всех хозяин - Стоматолог! Изощрённая месть черкащанам от семьи Януковича! :)