реклама Делікат

Днями кандидат у народні депутати України Михайло Поплавський провів низку зустрічей з громадою Черкас на вулицях Гагаріна, Добровольського та Калініна.


На вулиці Калініна була вирішена проблема з освітленням прибудинкових територій та вулиць.

– Цим будинкам – 50 років. Ремонт не робився вже 30 років. Ми писали до різних інстанцій. Проте чиновники відписувалися, посилаючись на брак коштів, – розповідає місцева мешканка Ганна Миколаївна.

Мешканці будинків 21, 25 та 27 по вулиці Калініна звернулися до агітаційного намету кандидата в народні депутати України від Черкас Михайла Поплавського з офіційним клопотанням щодо проблеми освітлення прибудинкової території.

– Наступного дня на вулиці вже з’явилася техніка. Робітники почали перекладати кабель. Я зрозуміла, що наше клопотання потрапило до Поплавського, – говорить пенсіонерка Любов Дмитрівна.

– Як тільки отримав звернення від черкасців, відразу почав вирішувати цю проблему. І нам вдалося знайти ресурси для проведення ремонтних робіт. І сьогодні освітлення нарешті з’явилося, – сказав Поплавський.

передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
-4 #25 малыш 06.12.2013 17:09
Цитую Гонта - 2:
За кошти бюджетоплатникі в проводить дешеві понти!



Возможно для Вас это и понты, но для народа это очень важно, ведь мы столько времени боролись, чтобы нам все это сделали, а взамен только слышали потом, нету денег. Ном нужен человек, который будет защищать наши права, а не подавлять их.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #24 UNO 06.12.2013 17:03
Было бы не плохо если бы все так реагировали как Поплавский
Раз сказали о проблемах и все тут же сделано!
Все решается моментально, было бы желание.
А отбивать пороги учреждений или выслушивать басни от бездарных кандидатов люди просто устали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 лего 06.12.2013 16:42
Курточка у юного любителя юных див гарна. Выддав би бабусы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Лего 06.12.2013 16:41
поплавськи-Хотабич. Чи надовго?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Love 06.12.2013 14:51
Цитую Марта:
Цитую Love:
[quote name="Марійка"]

В черговий раз??? Цікаво ви мислите. А з чого ви взяли що він примазався? А де раніше був наший міськвиконком??? Чому вони нічого не робили, адже не один раз ми говорили за освітлення та гілки. Адже Поплавський взамін нічого не вимагає, просто робить те що потрібно найбільше нам! А інші в цей час влаштовують розборки!


Ви скажіть хто тоді обрізав дерева і робив освітлення, якщо це були не працівники комунальних підприємств. І при цьому вкажіть з якого рахунку оплачувалися ці роботи?


А де вони були раніше, коли ми до них зверталися? Да вони все пропускали мимо вух. Я не знаю із якого рахунку було знято гроші, да якось і не цікаво, головне що все зробили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Filin 06.12.2013 14:46
Ліхтарі там дійсно давно не горіли!Моя сестра живе в одному з цих будинків, і завжди мені скаржилась на це.Потрібно сказати "дякую", за таку добру справу!Адже, чомусь нікого іншого проблеми звичайних черкащан не турбують...А почитавши коментарі ще раз переконався в тому, що люди у нас жорстокі та невдячні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 цікаво 06.12.2013 14:22
вуличне освітлення - найголовніша турбота про містян.уряд подбав про пільговий тариф, а кандидат з державницьким підходомвиконує роботу замість очільників міста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Гонта - 2 06.12.2013 14:14
За кошти бюджетоплатникі в проводить дешеві понти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #17 Артем 06.12.2013 13:51
Цитую Димон:
Якщо Поплавський так вболіває за долю Черкас, то нахолєру йти в нардепи, краще йди в крісло черкаського мера, ось тоді й подивилися б чого він вартий... А так й тупому ясно - відбувається просте окозамилювання!

Люди!Та подивіться скільки Поплавський зробив для Черкас!"Окозамилювання"? Не знав,що справи,які робляться на благо міста та народу так називаються!Для Вас стараються, а Ви ще й кісточки всі перемиваєте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Нестор Іванович 06.12.2013 13:40
Піарщики ....... ректора, годі черкащан за л*хів тримати, ідіть в .... із вашим поплавком.