реклама Делікат

Учора спостерігач «ОПОРИ» виявив на під’їзді будинку листівку без вихідних даних з матеріалом про кандидата в депутати по 197-му округу Сергія Червонописького.

Фото Михайла Малініна із соціальної мережі «Фейсбук»

Фото Михайла Малініна із соціальної мережі «Фейсбук»


Листівка написана російською мовою і містить звернення від кандидата до черкасців, в кінці містить девіз: «Мой девиз прост: жить в Киеве, работать для Черкасс!». Про це інформаційному агентству «Прочерк» повідомили в Громадянській мережі «ОПОРА» в Черкаській області.

Розповсюдження листівок без вихідних даних є порушенням п. 22 статті 74 Закону України «Про вибори…»: «Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».

З проханням прокоментувати цей факт «ОПОРА» звернулась в штаб кандидата у місті Черкаси. Представник штабу Олександр Рибченко відмовився давати коментар, сказав, що «у нас самий чистий кандидат» і наполегливо порекомендував спостерігачам «ОПОРИ» нічого про це не писати.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 семен 08.12.2013 09:55
Ця ..... була звіпьнена із армії в званні старшого лейтенанта.Тепер самозванець начепив генеральські погони.Особливо ретельно в..... риг**о-*налам за це йому начепили зірку "героя".......до мізків кісток !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 За справедлівисть 07.12.2013 12:05
Нажаль "Опора" не спромоглася відокремити "зерна от плевел".
Здоровий глузд того дня був на лікарняному...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 За справедлівисть 07.12.2013 11:50
Розійшлася брехня по селу!
Це явна провокація. Факт.
Його конкуренти на окрузі - люди творчі, креативні і не таке можуть "склепати". Одразу приходять на думку славнозвісні "торги" :-* про розміщення "чорнухи" в підконтрольних їм ЗМІ...
Впевнений - такого сміття далі буде, буде і не таке.
Почався тиждень чорного ПІАРу. :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 911 06.12.2013 20:40
Цитую Семьон:
[quote name="Нестор Іванович"][quote name="Скептик"]
Шановний а проїдьте до Франції та спробуйте зробити щось подібне як на майдані. Щось ви не волали про європейські цінності коли з Франції рапатріювали циган як Сталін криських татар. Чи европопеців тільки цілувати можна і то тільки сзаду?

Чи ти здурів? Кримських татар депортували (всіх) з історичної батьківщини, а у Франції йде мова про повернення циган до країн, з яких вони прибули. У Франції автомобілі палили десятками, і що? Винні не покарані. Етноменшини (арабів) ображати не можна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 06.12.2013 20:39
Політична ....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Семьон 06.12.2013 15:44
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Скептик:
Ну что непонятного: это обычная провокация. Такие как Червонописский, прекрасно осведомлены о том, что расклеивание агитационных листовок без информации о тираже и месте издания является нарушением законодательств а. Так что, независимо от того, кого поддерживаете, знайте, что листовка расклеена оппонентами вашего кандидата.


Та у нас і президент з прем'єром знають, що калічити мирних демонстрантів не можна, та тільки їм, як і їхнім кандидатам на це нас..ть

Шановний а проїдьте до Франції та спробуйте зробити щось подібне як на майдані. Щось ви не волали про європейські цінності коли з Франції рапатріювали циган як Сталін криських татар. Чи европопеців тільки цілувати можна і то тільки сзаду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Нестор Іванович 06.12.2013 13:33
Цитую Скептик:
Ну что непонятного: это обычная провокация. Такие как Червонописский, прекрасно осведомлены о том, что расклеивание агитационных листовок без информации о тираже и месте издания является нарушением законодательств а. Так что, независимо от того, кого поддерживаете, знайте, что листовка расклеена оппонентами вашего кандидата.


Та у нас і президент з прем'єром знають, що калічити мирних демонстрантів не можна, та тільки їм, як і їхнім кандидатам на це нас..ть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Скептик 06.12.2013 12:48
Ну что непонятного: это обычная провокация. Такие как Червонописский, прекрасно осведомлены о том, что расклеивание агитационных листовок без информации о тираже и месте издания является нарушением законодательств а. Так что, независимо от того, кого поддерживаете, знайте, что листовка расклеена оппонентами вашего кандидата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Фотограф 06.12.2013 12:20
Цитую Фугас:
Не быть ему депутатом, народ не поймет. Бо у нас принято жить в Черкассах, а работать в Киеве. :lol:

А Таменка, что так печется за народ Черкащины, иму ж ничиго не заважает :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 незнайка 06.12.2013 12:01
Чистый от необходимости выполнять Законы страны?