реклама Делікат

Михайло Поплавський з командою вручну розчищав снігові замети в Черкасах.


Зранку 80 активістів вийшли на вулиці рідного міста, аби полегшити пересування мешканців містом і допомогти комунальникам.

– Випав сніг. Як завжди комунальні служби виявилися до цього не готові. Солі немає, піску немає, палива для техніки не вистачає. Тож ми вирішили вийти і розчистити сніг в місті власноруч, лопатами, – розповідає Михайло Поплавський.

Із 7.00 ранку активісти розчищали вулиці Черкас. Кажуть, було весело. 


– Розчищали вулиці, двори. Попрацювали добряче. Нам стільки людей дякували, всі намагалися нагодувати. Коли тобі вдячні десятки людей, це надихає і додає сил, – зізнається активіст Максим.

– Це – наше місто. Ми разом маємо наводити тут порядок! Аби люди не падали, аби можна було пройти і проїхати, маємо прибирати сніг. Якщо потрібно – то власноруч, – підкреслив Поплавський.

передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
-3 #25 Бодя 12.12.2013 10:13
Если коммунальные службы не справляются , почему бы не завлечь активистов!
Лишние руки никогда не помешают особенно зимой!
Или вам нравиться ходить по уши в снегу?
Будет вам и снег и лифты поломаны... если дело дойдет до рук Булатецкого!
А пока Поплавский со всем отлично справляется, и держит все под контролем, радуйтесь и лучше поблагодарите тех добровольцев что чистили нам же дороги от снега)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Грек 12.12.2013 10:13
Все решается элементарно: поступила проблема- нашли методы ее решения, без всякого фанатизма и замудренностей, а то у нас любят создавать проблемы на ровном месте.
А Полавский человек слова, как сказал так и будет, его работа и действия видны сразу же, а не на бумажках и в отчетах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 титушко 12.12.2013 09:29
все це дуже цікаво... сніг розчищає... а те...........................................................................................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Нестор Іванович 12.12.2013 08:55
Потрібно поплавка призначити головним асинізатором (г....возом) у місті - йому це дуже пасує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Еллочка 12.12.2013 08:12
Цитую коко:
ХОЧУ ЧТО Б ПОПЛАВСЬКИЙ ЖИЛ В ЧЕРКАССАХ МОЖЕТ ПОРЯДОК НАВЕЛ ИЛИ ПОКАЗАЛ КАК НАДО ЭТО ДЕЛАТЬ

:lol: Угу.І брєвно на Паску поносив би :)
Ну скільки ж можна у В.І.Лєніна ........ його креатив!
Був би порядок, аби людям за прибирання вулиць нормально платили, але регулярна фішка усіх мерів - скаржитись, як мало ми маємо грошей на це.
Розказую факти. Звільнився двірник.З його слів, мусив чистити двори(включаючи клумби й парковки) на 4 кварталах за 1400 грн оплати на місяць. Серйозних зауважень по його роботі не було.Скажу відверто, я б загнулась щодня на такій роботі за такі гроші.
Цитую Федір:
Сам особисто бачив цю клоунаду: йду в магазин, стоять 10-15 бійців з лопатами, нічого не роблять, перекурюють. Вийшов з магазину: під'їхала машина к фотокамерами, бійці прийнялись імітувати "бурну діяльність", машина поїхала - уїхали й бійці...
Тобто результатів не знайдемо за найщирішого бажання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 УКРАЇНЕЦЬ 11.12.2013 23:56
Невже знайдуться черкащани, які проголосують за цього ....?
Адже він відкрито займається підкупом виборців!
Адже він, як корупціонер, використовує своїх студентів в агітаційних заходах!
Адже він в агітзаходах безкоштовно використовує апаратуру навчального закладу, який сам очолює!
Ці, та інші кримінальні зл....ни він чинить відкрито, бо працює на партію Регіонів.
Ганьба черкащанам, які проголосують за цього зл....нця від партії Регіонів, яка вбиває дітей та тягне українців в азійське болото!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 активіст Максим 11.12.2013 22:02
Ну брехонув трошки за ректора. Пробачте. Я ж його студент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 БАМ 11.12.2013 21:43
Цитую Язвига:
А можна дізнатись, де саме трудилась команда поплавського?


Як де? В Черкасах. Тіпа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 БАМ 11.12.2013 21:36
Цитую Маша:
Цитую БАМ:
Оце трудоголік! :P Може його в Черкасах залишити, буде замість тарктора сніг чистити.


А по вас цього не скажеш. Напевно любите валятися на дивані і пульт клацати, ну і звісно в інтернеті розумом блищати)))) а ти зараз трактори десь бачиш? хто сніг розчистить? напевно такі розумні як ти!


Ні,я не розумний. Поплавок дуже розумний. То хай і чиститть.Бо мера немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Маша 11.12.2013 20:10
Цитую БАМ:
Оце трудоголік! :P Може його в Черкасах залишити, буде замість тарктора сніг чистити.


А по вас цього не скажеш. Напевно любите валятися на дивані і пульт клацати, ну і звісно в інтернеті розумом блищати)))) а ти зараз трактори десь бачиш? хто сніг розчистить? напевно такі розумні як ти!