реклама Делікат

Кандидат по 194 ВО, депутат міськради від Партії регіонів Олексій Арсенюк подав позов до Вищого адміністративного суду з метою зняття єдиного кандидата від опозиції Миколи Булатецького з виборчих перегонів. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив довірена особа Булатецького, член політради «Батьківщини» Максим Поляков.

Як відомо, суддя Київського апеляційного адміністративного суду Лариса Борисюк залишила без розгляду позов депутата Черкаської міської ради від Партії регіонів Олексія Арсенюка про зняття з реєстрації кандидата в народні депутати Миколи Булатецького у ВО № 194 з виборчих перегонів. Утім Арсенюк з таким рішенням не погодився і подав заяву в іншу судову інстанцію.

У штабі Булатецького сподіваються, що суд об’єктивно розглядатиме новий позов Арсенюка.

– Нам відомо, що після рішення судді в штабі Поплавського була істерика,– зазначив Максим Поляков. – Усім відомі проблеми судів. Враховуючи, що позивачем є регіонал Арсенюк, зрозуміло, що намагатимуться тиснути… Але настрій у нас оптимістичний, сподіваємося на об’єктивний розгляд позову.

Судовий розгляд призначений завтра на 10.00 за адресою Київ, вул. Московська, 8, корп. 5.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політолог вважає, що для Булатецького зняття буде лише на руку

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+12 #13 Остап1 13.12.2013 10:46
Давайте об явимо бойкот БОЧЦІ!!!!!!!!!. Я , мої друзі, знайомі, родичі і діти вже туди не ходять. Провів таку роботу. Подібних закладів в місті достатньо. Приєднуйтесь !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Нестор Іванович 13.12.2013 09:04
.............. ніяк не заспокоїться !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Чукча 13.12.2013 09:03
Цитую незнайка:
Накал борьбы нарастает Мандат-очень вкусная конфетка

Мікола Иванович вчера ради этого даже на колени стал. Но дороже чем на пирожок с ливером (прошу внести в Википендию, новое трактование термина "Горячий обед" от Булатецкого - разогретый вчерашний тошнотик с однаразовым стаканом пакетированого чая) для своих прихыльников, так не разщедривается. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 стабилизец 13.12.2013 08:54
Сам арсенюк не додумался бы, т.к. явно не победитель. Интересно, ему за эти позовы доплачивают или наоборот прощают долги ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 194 округ 13.12.2013 08:35
Якщо афера Поплавка не вдасться, можна вважати що влада організувала Булатецькому чудовий інформаційний привід оголосити про те що вона його боїться.
Обов"язок кожного із нас прийти і підтвердити свій вибір, інакще виборчий процес перетворять на гру в наперстки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Дід Трохим 13.12.2013 08:07
Поплавський сказав Арсенюку, шо якшо він провалить діло, буде в нього в еротічєском платті на подтанцовкі до наступних виборів, ше й бабки віддасть. Ясне діло, старається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Черкасець 12.12.2013 23:50
Коли слухаю Арсенюка, виникає враження, нібито йому робили тр.....цію черепа :zzz . Причому тричі і невдало :eek: . Олійник з розумнішими не дружить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Пересмешник 12.12.2013 22:40
Диоген определенно доиграется. Это при том, что его бизнес напрямую зависит от посещаемости людьми пресловутой Бочки. Своими действиями он раздраконит жителей города до такой степени, что полное игнорирование Диогена и всего того, что с ним связано станет делом принципа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 комент 12.12.2013 22:40
Ну заплатить мужику пообіцяли, а він завдання не виконав! Старається! це перше. А друге - Булатецький грозився "Бочку" закрить. То треба ж хоть якось підзаробить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 book 12.12.2013 20:26
У Булатецкого как не с.... так болячка, постоянно у него проблемы. А как же народ?? Почему ты ничего не делаешь? Столько проблем в городе, а он пальцем не вздрогнет. Сколько мы будем читать о его “бедной жизни”, а о нашей кто подумает? Так он еще и к регионам намылился, где твоя совесть?