реклама Делікат

Єдиного кандидата у президенти від опозиції необхідно визначити після рішення Європейсього суду з прав людини щодо Юлії Тимошенко. На цьому народний депутат із Черкащини Микола Томенко наголосив під час брифінгу у Штабі національного спротиву, інформує його прес-служба.

Микола Томенко зазначив, що він стурбований двома тенденціями. По-перше, спробою перетворити висунення єдиного опозиційного кандидата у президенти на фарс, коли вони самопроголошуються ледь не зі сцени Євромайдану.

– У нас і так вже багато самопроголошених комісарів, комендантів та інших керівників. Очевидно, що єдиний кандидат у президенти від опозиції – це занадто відповідальна річ, щоб це робити під час мітингу, – вважає політик.

На його думку, необхідно створити експертну групу, яка повинна визначити єдиного кандидата з найпопулярніших кандидатів та тих, кого найбільше підтримує українське суспільство.

– Очевидно, що на сьогодні, за даними експертів і соціологів, серед опозиційних кандидатів найбільшу підтримку мають Юлія Тимошенко та Віталій Кличко. Всі решта – далеко позаду. Саме це вимагає від нас ухвалювати рішення про єдиного кандидата після рішення Європейського суду з прав людини, оскільки якщо це робити зараз, то вийде, що не розглядатиметься варіант найрейтинговішого кандидата від опозиції, – зазначив Микола Томенко.

На його переконання, з моральної точки зору неправильно сьогодні виключати Юлію Тимошенко з процесу визначення єдиного кандидата, наче її не існує.

– Після рішення Європейського суду з прав людини, яке, як прогнозують, відбудеться у квітні, ми ще встигнемо це зробити до президентської кампанії, – додав  Микола Томенко.

Він наголосив, що єдиним кандидатом від опозиції повинен бути той кандидат, який переможе Віктора Януковича у другому турі з великим відривом, оскільки задля перемогти треба буде долати і адмінресурс, і можливі фальсифікації.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Н2о 25.12.2013 09:17
кличко президент країни??? ну-ну...А петрик "пермер"? це хто на Вас так впливає? ( а якщо відверто,то немає достойних кандидатур серед сьогоднішніх політиків,чи то політиканів)

Цитую О.ЧУПРИНА:
По-перше,на моє глибоке переконання Віталій Кличко,як єдиний кандидат від опозиційних сил,здатний перемогти Януковича ще в першому турі.По-друге,ніхто з тих хто був раніше у верхівці влади не повинен розглядуватися на посаду Президента.Найбільш оптимальний варіант це: Президент Віталій Кличко,Прем"єр-Міністр Петро Порошенко і Україна Парламентсько-Президентська Республіка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 будячок 24.12.2013 09:26
як у казці: чим глибше у ліс - тим страшніше... ОПАзиція з кожнм днем все більше-і-краше відкриває своє істинне НУТРО: 1. Миколка обідився (нє по-дєтскі), шо його не включили у списки кандідатов у ПРезиденти... 2. як Луцику так і йому хоцца знову створити ЯКУСЬ групку... 3. Знову ті самі гасла: ЮЛІ - ВАЛЮ, ВІТІ - ГРУШУ...чули - набридло..4 і останнє, що зе фраза "ми ще встигнемо це зробити до президентської кампанії"? :cry: ОЧніться - поєзд ушол, ви вже опіздали на нього!! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Дід Трохим 24.12.2013 08:34
Коля, ну як був популістом-ідеалістом, так і остався. Ну ухвалить євросуд рішення- Юліволю, І ШО??? Та мав його ввиду гарант нижче спини, він вже давно в другу сторону фейс либить. Нада думать про те, шоб з Віталіком якийсь нежданчик не случився, а вже він випустить твою патронесу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 ВАРЯГ ІЗ ЯПОНІЇ 23.12.2013 20:27
ПАН ТОМЕНКО! ВИ, ЯК ЗНАНИЙ ПОЛІТИК В УКРАЇНІ, ВНЕСІТЬ ПРОПОЗИЦІЮ, ЩОБ КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ ДОБРОВІЛЬНО, ЩОМІСЯЦЯ, ДАВАВ по 1 гривні з власного кармана, починаючи з 2015року, щоб все було Конституційно, на утримання купленого президента. ЦЕ БУДЕ 45 мільйонів гривень на місяць і на ці гроші давайте купимо одного Японця хоч років на три. Тоді нам не буде потрібний ні ЄС, ні Митний союз, ні МАЙДАН. ОГЛОСІТЬ РАХУНОК КУДИ ПЕРЕКАЗАТЬ ПЕРШУ ГРИВНЮ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Нестор Іванович 23.12.2013 18:56
Микола такі як ви з дурнуватими хапугами прихвостнями оскандалилися по повній, в/ч і новітньому майдані. Так , що ідіть ви із своїми просторікування ми куди подалі - остогидло вже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Нормальне бачення 23.12.2013 17:19
Цитую О.ЧУПРИНА:
По-перше,на моє глибоке переконання Віталій Кличко,як єдиний кандидат від опозиційних сил,здатний перемогти Януковича ще в першому турі.По-друге,ніхто з тих хто був раніше у верхівці влади не повинен розглядуватися на посаду Президента.Найбільш оптимальний варіант це: Президент Віталій Кличко,Прем"єр-Міністр Петро Порошенко і Україна Парламентсько-Президентська Республіка.

Давайте за це боротися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 О.ЧУПРИНА 23.12.2013 16:47
По-перше,на моє глибоке переконання Віталій Кличко,як єдиний кандидат від опозиційних сил,здатний перемогти Януковича ще в першому турі.По-друге,ніхто з тих хто був раніше у верхівці влади не повинен розглядуватися на посаду Президента.Найбільш оптимальний варіант це: Президент Віталій Кличко,Прем"єр-Міністр Петро Порошенко і Україна Парламентсько-Президентська Республіка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Чукча 23.12.2013 16:04
Цитую Умора:
ну да, ну да, оппАзиционэры-революционэры, теперь долго будут решать кто из них больше гетьман....:)) какой такой единный кандидат, не смешите мои тапочки.


Еще не вечер, нарисовалась уже 46 партия опозиции с политическим банкротом на ниве боротьбы с бандытами, любителем горячительного и народного умельца по вишиванию рабочих рукавиц паном Луценко. На одну депутатскую зарплату жены тяжеловато, хорошее виски хороших денег стоит...

18.12.2013
"В Україні ще немає політичної сили, яка стане виразником інтересів Євромайдану. Але вона на ньому народжується. Це лише питання часу", - повідомив Луценко.

22 грудня зі сцени Майдану в Києві опозиція оголосила про створення громадської позапартійної організації Народне об'єднання «Майдан».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Умора 23.12.2013 15:09
ну да, ну да, оппАзиционэры-революционэры, теперь долго будут решать кто из них больше гетьман....:)) какой такой единный кандидат, не смешите мои тапочки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Партизан 23.12.2013 15:00
Цитую Дискант:
В цьому є яке то зерно, то що Томенко змерз то це всім давно відомо, його кореш Вовандер Гресь знову сховався у землянку, тому що треба їхати Київ на Майдан, а там холодрига і трохи лячно...

Що на війні робив? Підносив боєприпаси. А що вони тобі казали? Зер гут Вольдемар!