реклама Делікат

Попри надзвичайну важливість галузі молочного скотарства для вітчизняної економіки, її стан впродовж існування незалежної України характеризується постійним скороченням поголів’я. Минулий рік не став переломним. В Україні зменшилась кількість корів порівняно з попереднім, майже на одному і тому ж рівні залишається виробництво молока.


Разом із тим на Черкащині є підприємства, що намагаються зберігати і молочні ферми, і робочі місця на них. До таких підприємств належить і група компаній «ЛНЗ», інформують у прес-службі компанії.

Молочне скотарство ГК «ЛНЗ» на Черкащині представлено трьома товарними фермами та двома племінними господарствами. Загальна кількість худоби, яка утримується, становить: 1201 корова та 2436 голів молодняку. Середній річний надій на корову при товарному виробництві складає 5500 кг. В племінних господарствах продуктивність молочного стада 6800 – 7300 кг на племінну корову.

В середньому галузь молочного скотарства групи компаній на Черкащині цілорічно забезпечує робочим місцем понад 450 осіб із середньою заробітною платою 2800 гривень.

Для забезпечення виробничих процесів придбано сучасну техніку провідних компаній світу. Завершується монтаж нових систем доїння, що значно полегшують працю доярки, створюють комфортні умови для тварин та поліпшують якість молочної сировини.

реклама

Коментарі  

 
+6 #2 Княжанин 24.12.2013 10:07
У с.Княжа, де ЛНЗ орендуе земельні паї, дійсно за останні пів року, з приходом нового керівника місцевого сільгосптоварис тва, конкретно звернули увагу на цю важливу галузь. До колишнього відродження ще далеко,але з*явилась надія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Галина 23.12.2013 23:02
Це ж треба знищити, щоб потім відроджувати! А які молочніпродукти були на Черкащині!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100