реклама Делікат

Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини достатньо фінансується державою, втім не зайвою для закладу є і підтримка благодійників. Про те, хто допомагав Будинку дитини цього року, в коментарі «Прочерку» розповіла головний лікар закладу Світлана Михно.


Як зазначили в Будинку дитини, банк «Аваль» цього року допомагав закладу фінансово, натомість Приватбанк подарував музичний центр. Також свою допомогу надали ПП «М’ясний дім», який подарував закладу медичне обладнання і солодощі, а «Техно» та «Разек-Черкаси»допомогли з ремонтом. Крім того, привітали дітей і представники компанії «Київстар».

Підтримують обласний Будинок дитини й приватні особи. Зокрема, фінансово допоміг Черкаському обласному Будинку дитини керуючий справами Черкаського МВК Валерій Герасименко.

Як розповів «Прочерку» сам Валерій Якович, він перерахував комунальному закладу щорічну чиновницьку допомогу на вирішення соціально-побутових проблем, що становить більше 8 тисяч гривень.

– Я вважаю, що є люди, які більше потребують допомоги. Якраз почалися новорічні свята, тому вирішив зробити такий крок. Загалом час від часу я намагаюся знайти можливість і допомагати подібним закладам, – пояснив свої дії Валерій Герасименко.

Натомість перший заступник міського голови Віктор Беззубенко запевнив наше видання, що допомогу на вирішення соціально-побутових проблем він залишив собі. Втім допомагає подібним закладам «більш скромними перерахунками».

– У мене немає можливості всю допомогу перераховувати. Я вважаю, що кожна людина має займатися благодійністю. Добре, коли це робиться від щирого серця. Необов’язково це робити матеріально. Можна як чиновник полегшити якусь процедуру проходження документів, полегшити бабусі щось оформити… Це треба робити не публічно, від щирого серця, – сказав він. – Я не хочу озвучувати, як саме я допомагаю. Бо з тієї хвилини, як це стане відомо, – це вже не благодійність. Треба це робити так, щоб ніхто не знав.

На запитання про те, як Беззубенко використає отриману допомогу на вирішення соціально-побутових проблем, він зазначив, що їздить на власному авто. А в мерії, мовляв, витрачене для роботи, зокрема відряджень, пальне не компенсують.

Вважає, що благодійність – справа секретна і в. о. міського голови, секретар міської ради Віктор Білоусов.

– Як і кожна нормальна людина до благодійності я ставлюся позитивно. Сьогодні люди відрізняють одне від одного добротою, милосердям… Тому однозначно позитивно! – сказав Віктор Федорович.

Він запевнив, що займається благодійністю давно.

– Я вважаю, що ці моменти – це глибоко особисте. Нескромно говорити, кому саме я допомагаю. Однозначно, допомагаю і буду допомагати,на скільки зможу. Я знаю, що я допомагаю. Це нормально, – зазначив тимчасовий мер Черкас.

Також Віктор Федорович пояснив, що допомогу на вирішення соціально-побутових проблем чиновники отримають за постановою Кабміну.

– За відсутності проплат казначейством, я не хочу казати, скільки я вже з власної кишені витратив на ці цілі… Крім того, я економлю щомісяця мінімум 8 тисяч гривень, коли виконую обов’язки міського голови, перебуваючи на посаді секретаря міської ради. Я ж за це додаткові кошти не отримую, – підкреслив Білоусов, коментуючи питання про те, на що він витрачає чиновницьку допомогу.

Готовий допомагати благодійністю і новоспечений заступник міського голови Володимир Ромашов.

– До благодійності я нормально ставлюся. Коли працював у облдержадміністрації, у нас навіть підшефний будинок-інтернат був. Поки на посаді заступника цими справами не займався, бо не так давно тут. Але готовий не лише благодійністю займатися, а й пропагувати це в мерії, – запевнив «Прочерк» Володимир Анатолійович.

Натомість його колега, заступник мера Черкас Павло Карась, говорячи про благодійність, зазначив, що брав щорічно участь в акції «Святий Миколай живе в кожному з нас». Її, як відомо, організовувала кілька років поспіль дружина відстороненого міського голови Черкас Анжела Одарич. Утім минулого року акція не відбулася.

– Ми з сім’єю завжди брали з ялинки одне з побажань дітей і виконували його, – пригадав Павло Миколайович. – Також коли був директором комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго», то допомагав дітям-сиротам. Крім того, що я сам допомагав, ми долучалися від підприємства – це була позиція профспілкового комітету. «Черкаситеплокомуненерго» протягом багатьох років було шефом Михалівської школи-інтернату.

реклама

Коментарі  

 
-3 #4 Черкащанка 13.01.2014 21:43
Цитую незнайка:
Зачем в Черкассах в МВК больше 500 БЛАГОДИЙНЫКИВ с премиями больше 8 тыс грв в год при существующем уровне зарплат пенсий стоимости коммунальных услуг?

А это же все по блату. Вы что не понимаете что и родственникам и подругам нужна работа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Оппа 13.01.2014 10:34
Беззубенко допомогу залишив собі- звичайно. Перший заступник мера, який прийшов з бізнесу, та є помічником керівника ДУСі- гостро потребує чиновницьких доплат!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 13.01.2014 10:06
Благодійність, це коли людина робить від душі, за покликом свого серця, а не піариться на цьому.
Хтось підвозить попутчиків стариків не за гроші, а через те що йому так серце підказує, робить благодійні внески, нехай і незначні, настільки власного бюджету хватає, це все від душі, БЛАГОДІЙНІСТЬ.
А хтось тисячі віддає типу на благодійність, а насамперед переслідує ціль пропіариться. другими словами, купує собі славу.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 незнайка 13.01.2014 09:51
Зачем в Черкассах в МВК больше 500 БЛАГОДИЙНЫКИВ с премиями больше 8 тыс грв в год при существующем уровне зарплат пенсий стоимости коммунальных услуг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100