реклама

реклама Делікат

реклама

Прокуратура міста Черкаси проводить перевірку за фактом неправомірних дій працівників міліції під час проведення мирної акції 5 січня.

З метою проведення повної та об’єктивної перевірки вказаного факту всіх очевидців подій 5 січня та потерпілих від дій працівників міліції просять звернутися до прокуратури міста та надати пояснення, зазначають у прес-службі установи.

Нагадаємо, що 5 січня в Черкасах біля Центру дитячої та юнацької творчості близько 30 міліціонерів перешкоджали показу фільму «Відкритий доступ», одна з частин якого присвячена «Межигір’ю» – маєтку, де живе Президент України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Н2о 14.01.2014 09:36
коментую себе тому, що такі як ти радикали розпалюють ворожнечу між громадянами!(за мість того,щоб сісти і домовитися).
Цитую Почую кожного:
Цитую Н2о:
та ну звісно,яка ж обєктивність! банду-геть! а іншу підпримуємо повністю....

Цитую Н2о:
я проти корупції та свавілля будь-якої влади(чи то помаранчів чи то ПеР***ів)!! але будьте обєктивні!! Покажіть,де живуть Яценюки,Турчино ві,Тягнибики....де вони взяли такі статки??( вони бізнесмени?? сумніваюсь). Чому ж вони отримують мат. допомогу(на оздоровлення) від держави( якою керують б*ндити)?? Та тому,що вони так ж самісінькі. І ціль їхня- прийди та самим деребанити бюджет.

У тебе що, манія величі, вже сам себе цитуєш, коментуєш? Мабуть, запрацювався в трудах праведних, партією регіонів проплачених, Відпочинь трохи. .....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Черкащанка 13.01.2014 22:45
Ой держите меня уже бегу только лапти одену!!! :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 oleg 13.01.2014 18:48
щось у мене така така підозра, що таким чином хочуть отримати особисті дані всіх хто був на мітингу. А в купі з відео, яке в них є міліція зможе і сама позиватися до конкретних людей. Але це лише припущення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Почую кожного 13.01.2014 17:59
Цитую Н2о:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Н2о 13.01.2014 14:45
та ну звісно,яка ж обєктивність! банду-геть! а іншу підпримуємо повністю....

Цитую Н2о:
я проти корупції та свавілля будь-якої влади(чи то помаранчів чи то ПеР***ів)!! але будьте обєктивні!! Покажіть,де живуть Яценюки,Турчино ві,Тягнибики....де вони взяли такі статки??( вони бізнесмени?? сумніваюсь). Чому ж вони отримують мат. допомогу(на оздоровлення) від держави( якою керують б*ндити)?? Та тому,що вони так ж самісінькі. І ціль їхня- прийди та самим деребанити бюджет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Н2о 13.01.2014 12:19
так отож одразу не було туди потреби пертися і створювати (ШТУЧНО!!!!) піар і істерію.

Цитую каток:
А що з собою брати ? Фільм є в Ютубі. Дивіться і насолоджуйтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 каток 13.01.2014 11:59
А що з собою брати ? Фільм є в Ютубі. Дивіться і насолоджуйтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #3 незнайка 13.01.2014 11:41
Дешевле прокурора со всем штатом свозить в Киев Там на Крещатике всех нужных ему людей сам увидит заодно и взять обьяснение-почему они баррикадами второй месяц перегораживают главную улицу столицы государства
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #2 Н2о 13.01.2014 11:24
я проти корупції та свавілля будь-якої влади(чи то помаранчів чи то ПеР***ів)!! але будьте обєктивні!! Покажіть,де живуть Яценюки,Турчино ві,Тягнибики....де вони взяли такі статки??( вони бізнесмени?? сумніваюсь). Чому ж вони отримують мат. допомогу(на оздоровлення) від держави( якою керують б*ндити)?? Та тому,що вони так ж самісінькі. І ціль їхня- прийди та самим деребанити бюджет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Дід Трохим 13.01.2014 11:21
Добре, шо поки-шо не просять приходить з теплими речами. Маразм.