реклама
Sucurity Police

реклама

Народному депутату України Віктору Тимошенку вдалося «достукатися» до керівників центральних органів влади: його пропозиції щодо підтримки економіки та соціальної сфери Смілянського, Кам’янського та Черкаського районів були узгоджені і включені до Державного бюджету України на 2014 рік. Про це повідомляють у прес-службі депутата.

Таким чином, на вирішення питань, що ставляться громадами округу перед народним депутатом і розв’язання яких відкладалося роками, будуть додатково спрямовані 30 мільйонів гривень із державного бюджету.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Яшка 17.01.2014 21:51
Цитую Обізнаний:
Цитую Босс:
Если бы он проголосовал только за бюджет,который наполнен иллюзией благосостояния, чёрт с ним.Но ведь этот "ярый критик" Тулуба и его команды, проголосовал за те законы,которые уничтожат всех, кто борется реально на Майдане и по всей Украине, с этой зграей гопников при владе.

И кто же Вам это сказал?![/quЦитую Обізнаний:
[quote name="Босс"]
Если бы он проголосовал только за бюджет,который наполнен иллюзией благосостояния, чёрт с ним.Но ведь этот "ярый критик" Тулуба и его команды, проголосовал за те законы,которые уничтожат всех, кто борется реально на Майдане и по всей Украине, с этой зграей гопников при владе.

И кто же Вам это сказал?!


Тимошенко последовательны й депутат и если ВЫ посмотрите на сайте ВР, то увидите что он голосовал только за бюджет.В шоу хай Гитлер(голосова ние руками )учавствовали только депутаты ПР и КПУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Я 17.01.2014 21:41
РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ЧТЕНИЯ

умный поймет прочитанное

http://www.from-ua.com/politics/01e0f6f948a8d.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Обізнаний 17.01.2014 16:56
Цитую Босс:
Если бы он проголосовал только за бюджет,который наполнен иллюзией благосостояния, чёрт с ним.Но ведь этот "ярый критик" Тулуба и его команды, проголосовал за те законы,которые уничтожат всех, кто борется реально на Майдане и по всей Украине, с этой зграей гопников при владе.

И кто же Вам это сказал?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 yazon din alt 17.01.2014 15:37
Так голубые уже ОТКРЫТО признают, что пилят госбюджет ПА ПАНЯТИЯМ, и госфинансирован ие выделяется не по реальной потребности ,а по принципу личной хотелки чинвоника, до которого надо "достучаться"?! Легализация коррупции?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Босс 17.01.2014 15:23
Цитую Н2о:
бюджет поддержал....
Цитую Mikola:
Единственный депутат который держит слово.Рано или поздно выполняет все свои обязательства и не кидает людей.Молодец. Так держать.
Не много осталось людей ,у которых после слова идет дело.

Если бы он проголосовал только за бюджет,который наполнен иллюзией благосостояния, чёрт с ним.Но ведь этот "ярый критик" Тулуба и его команды, проголосовал за те законы,которые уничтожат всех, кто борется реально на Майдане и по всей Украине, с этой зграей гопников при владе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 ленінським курсом 17.01.2014 13:50
все правильно він зробив. І Доній взяв 30 мільйонів для округу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 ІВА 17.01.2014 10:55
Цитую Хто там:
Завдяки Віктору Тимошенку Смілянський виборчий округ отримає 30 мільйонів.
Завдяки таким як цей нардеп прийнято без обговорення в порушення законодавства бюджет.
Гроші на округи не треба випрошувать, це повинен бути рівномірний розподіл по областях.

це неможливо при нинішній владі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Порох 16.01.2014 22:01
Молодець! Вибив 30 млн на округ, які уряд не дасть і проголосував з поплавськими і зубиками за збільшення міліціі на 2 млрд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 Хто там 16.01.2014 20:14