реклама Делікат

Щойно жорстоко затримали трьох молодих людей, які йшли біля головпоштамту. Про це інформує сайт «Прес-центр».

Учасники акції розійшлися.

Міліція отямилася та почала прочісувати прибудинкові території у кварталах навколо облдержадміністрації.

Затримують всіх молодих людей. При затриманні міліціонери поводяться грубо, причин не пояснюють. Відразу б’ють та відводять до фойє обласної ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #12 Фотограф 24.01.2014 12:27
Так это милиция ловила провокаторов, о которых сегодня говорят и лидеры черкасской опозиции Бодаренко и Старикова. Или ПРОЧЕРК на стороне провокаторов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 людина 24.01.2014 11:07
Люди не можна сіяти розбрат!!! Ми всі українці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Кря-кря-кря 24.01.2014 10:01
Любе насилля- це зл*чин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 володимир 24.01.2014 07:16
нехай дахнівка з казбетом "чешуть" до будинку рад,який окупував варяг з да*нбасу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Світлана 24.01.2014 06:15
Правильно роблять, палити і трощити не будувати, нехай Булатецькому будинок потрощать та меблі він їх теж на народні кошти придбав. нам війна не потрібна, люди не повинні гинути тому що опозиція за рахунок негативно налаштованих хоче захопити владу, місто не повинне бути спаленим і розтрощеним, і люди не повинні через цих ..... боятись вийти, сьогодні вони ОДА розтрощили, завтра підуть просто вбивати і мародерством займатись, саджати їх і нехай відповідають за свої вчинки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 yazon din alt 24.01.2014 03:13
Черкащане! Только от НАС зависит, будет ли озверевшая б....та в милицейской форме и прикормленная ею б.....та криминальная устраивать по ночам охоту на людей в Черкассах - как сейчас устраивает на улицах Киева. Только всенародный протест заставит от.....ков прекратить беззаконие!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 yazon din alt 24.01.2014 03:12
Цитую Шо:
Может пусть Казбет с Дахновкой прочешут. Там их встретят ласково и на память разберут на сувениры. :-)

Досидишься на печи - и твоя очередь подойдёт.. Их надо д*вить, пока они маленькие!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Михаил 24.01.2014 02:26
А че ваши Казбет с Дахновкой до сих пор не в центре?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Шо 24.01.2014 02:02
Цитую Троечник:
Брехня. Проверяйте ифу, не опускайтесь.
Хочется дальше думать о Вас, как о честных и объективных товарищах

Ну-ну. А чё брехня ? Почему так уверен? Ты случайно не из РОВД ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Троечник 24.01.2014 01:33
Брехня. Проверяйте ифу, не опускайтесь.
Хочется дальше думать о Вас, как о честных и объективных товарищах