реклама Делікат

Після вчорашніх подій біля облдержадміністрації, коли молодь намагалася захопити приміщення, міліція затримала кілька десятків учасників акції. Про це пише "Прес-центр".

Лише близько першої години ночі в автозак з приміщення обласної вивели та "упакували" 16 затриманих, серед яких одна жінка.

Наразі міліціонери, задоволені перемогою, фотографуються з щитами та кийками навколо обласної державної адміністрації.

Серед працівників міліції близько двох десятків молодих людей, яких вони називають "свої".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 субъективно 24.01.2014 14:12
Цитую Петрович:
to "объективно", что ты знаешь? Булатецкий-младший как раз призывал не штурмовать здание.. но его призывы утонули в море людского негодования.. и их (людей) можно понять..

а я написал не "младший", а старший, если вы внимательно прочитали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 субъективно 24.01.2014 14:11
Цитую azim:
Я не вижу Булатецкого на фото...Настоящий лидер был бы там и правильно организовал барикады и защиту ОГА... и никто ее бы не отбил...А вместо того пустил все на самотек...за таким так называемым "лидером" никто не пойдет...

он покричал, помахал руками, призвал к действиям и слинял.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Да 24.01.2014 11:12
Люди добрі, звинувачують в усьому владу, а всі побоїща та розбої організовує опозиція (Булатецький). Чого тоді волати, що дітей б’ють, чтого вони вночі не дома сидять, а шукають пригод. Опозиції вигідно таке робити, а страждають молодь і все зруйноване буде поновлятися за кошти міста, тобто наші з вами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Петрович 24.01.2014 10:18
to "объективно", что ты знаешь? Булатецкий-младший как раз призывал не штурмовать здание.. но его призывы утонули в море людского негодования.. и их (людей) можно понять..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Кропива 24.01.2014 09:59
Міліція? Яка міліція? В нас її немає. Є загони ф....тів, які захищають б.....ську вдладу і б.....та Януковича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 сергей 24.01.2014 09:53
"Свои" это спортсмены Кузьминского-Березы или скубаевские из Белого лотоса?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 azim 24.01.2014 08:36
Я не вижу Булатецкого на фото...Настоящий лидер был бы там и правильно организовал барикады и защиту ОГА... и никто ее бы не отбил...А вместо того пустил все на самотек...за таким так называемым "лидером" никто не пойдет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 объективно 24.01.2014 07:22
Булатецкого старшего надо ..... в первую очередь. Те, кто громил здание по его указке, -не митингующие. Это экстремисты, которые стремительно затягивают страну в гражданскую войну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 гдр 24.01.2014 05:50
Міліція з ....! :-?