Фракція Партії регіонів ухвалила рішення не брати участі в позачерговій сесії Черкаської міськради 27 січня. Про це журналісту Валентину Чернявському заявив голова фракції Ігор Мельников.

Відеокоментар депутата журналіст опублікував у соцмережі «Фейсбук».

За словами Мельникова, регіонали не ітимуть на сесію, через заяви «радикально налаштованих людей, які будуть змушувати нас до виходу з Партії регіонів». 

«Ми не йдемо працювати з радикалами, ми за те, щоб був конструктивізм, за те, щоб обговорити проблеми міста, прийняти рішення про те, що відбувається в місті», – пояснив голова фракції Партії регіонів у міськраді.

Партія регіонів, за словами Мельникова, не вважає за потрібне брати участь у тій ситуації, яка виникла в місті і працювати з тими людьми, які не готові йти на конструктив, а закликають до радикального повалення влади.

«Я як член Партії регіонів ніколи не задумувався про те, щоб вийти з партії», – заявив Мельников.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 ЧЕРКАСИ 29.01.2014 14:05
Черкаси не забули, що цей - починав з гри у наперстки в 90-х.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 дмитро 27.01.2014 17:00
«Я як член Партії регіонів ніколи не задумувався про те, щоб вийти з партії», – заявив Мельников. А ты задумайся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Дядя 27.01.2014 16:33
А за Глеба и Егора не страшно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 МИхалыч 27.01.2014 14:20
Трусливые шакалы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Вася 27.01.2014 13:40
Интересно, что эти ... из ПР завтра скажет, когда партию запретят и Тулуб свалит ...
Посмотрим на их м...ды, куда бежать будут? Просто трусы, самые что ни на есть настоящие. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Дід Трохим 27.01.2014 13:15
....., када страшно! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 yazon din alt 27.01.2014 13:08
Так ,если эти тв..., причастные к власти, воюющей с черкащаниами, стесняяются избирателям в глаза посмотреть - почему бы ИЗБИРАТЕЛЯМ к ним в гости не пожаловать и не посммотреть на их б....ские физиономии ,в их в....ровские глазки?
Или Меля казбетовской б....той будет огораживаться, а Отреха у папочки попросит срочно дивизию Беркута прислать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Лана 27.01.2014 13:02
уволить за невыполнение служеб.обязанностей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 ПРатріоту 27.01.2014 12:54
А якщо Мельников такий патріот, та вболіває за місто, то чому він не бере участі у сесії? Мабудь не хоче вирішення конфлікту!!!!!! Мельников, а що ви особисто зробили щоб зупинити кровопролиття?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 незнайка 27.01.2014 12:47
Я наверное не один такой даже не задумывался что у города Черкассы не будет денег на закупку коммунального общественного электротранспор та и 500 МВК с премиями в размере 8 тыс в год не смогут собраться до купы Чего уж теперь приезжих обвинять?Свои куда смотрели? Б Ни украсть ни покараулить