Сьогодні народні депутати Ірина Геращенко, Микола Томенко, Віктор Тимошенко та Леонід Даценко прийшли на зустріч із головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом, щоб сказати «від імені, як мінімум, 200 депутатів і мільйонів українців піти геть».


Однак губернатор на зустріч з нардепами не з’явився. Розмова політиків мала відбутися в конференц-залі готелю «Дніпро».


Відсутність губернатора директор департаменту суспільно-політичних питань та регіональної політики ОДА Юрій Тимошенко пояснив тим, що народні депутати запізнилися на 20 хвилин. Мовляв, Сергій Тулуб прийшов вчасно, проте жоден із народних обранців вчасно на зустріч не з’явився.

Замість перемовин народні депутати провели прес-конференцію. Юрій Тимошенко після неї заявив, що народні обранці розповіли про ситуацію в країні «однобоко».

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-8 #24 геометр 28.01.2014 17:52
моральные качества тимошенко :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 незнайка 28.01.2014 16:24
Точность-вежливость королей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Черкащанка 28.01.2014 16:10
Пунктуальность - это хорошее качество.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Мефодій 28.01.2014 11:16
Я прийшов тебе нема підманула підвела- :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #20 Настав час істини 28.01.2014 10:48
Цитую Бывалый:
Кишка тонка, он привык что прихвостни трясутся перед них, кто нет на того свору "псов" натравит, а тут надо самому ответ держать за свое чванство.

Так воно і є, мабуть немає у нього досвіда відповідати за свої помилки, тому бігає манівцями від тих у кого є сила духу. Більш того такі як він карбували силу духу опозиції, настав час пожинати свої плоди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #19 Зри в корень 28.01.2014 10:33
Цитую Степан:
Шановний Юрій Васильович! Побійтесь бога! Ви так гарно балакаєте та ще краще брешите!!! Яка ваша роль в цьому житті???? Скільки Ви будете прислуговувати? Заради чого?

У Юрия Васильовича личико професиональног о предателя, такие будут плевать на Барелоновича, но позже....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Фотограф 28.01.2014 10:25
Президента, который назначил Тулуба губернатором избрало на должность 12 миллионов 481 тысяча 266 человек.
Вот когда кто-то из панов-гетоманов 45 головой опозиции насобирает больше голосов, вот тогда пусть делают что хотят и кого хотят назначают.
Мне интересно, сколько майдановцев взял на постой и пропитание в свою 128 метровую квартиру в Киеве пан Томенко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 стабилизец 28.01.2014 09:35
Цитую Фугас:
От б... Как были популистами, так и остались. Да не может глава ОГА самолично уйти в отставку! Его назначает и снимает президент Украины! Снять его могут только в Киеве, а не в черкасском отеле, даже если он Геращенко и сотню заявлений напишет.

Не уйдет, потому как давно не хозяин своей судьбе. За самовольство вполне может случайно сгореть со всеми своими средиземноморск ими хижинами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Бывалый 28.01.2014 08:58
Цитую Шо:
Шустрый постреленок у нас за губера. Пока депутатики полминуты разбирались в какую сторону двери открываются он шасть в окно подальше от проблем.
А чё шумите? Опоздали же. Хи-хи.
Вот это уровень решения вопроса! Глыба а не губернатор.

Кишка тонка, он привык что прихвостни трясутся перед них, кто нет на того свору "псов" натравит, а тут надо самому ответ держать за свое чванство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Фугас 28.01.2014 08:58
От б... Как были популистами, так и остались. Да не может глава ОГА самолично уйти в отставку! Его назначает и снимает президент Украины! Снять его могут только в Киеве, а не в черкасском отеле, даже если он Геращенко и сотню заявлений напишет.