Учора близько 14.30 в Черкасах по вул. Благовісній, навпроти буд. №181, 58-річний водій автомобіля «ЗАЗ» скоїв наїзд на 43-річну місцеву жительку, яка переходила проїзну частину по вулиці Благовісній пішохідним переходом.

Унаслідок пригоди пішохід отримала перелом правої гомілки, інформують у прес-службі ДАІ області.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Петро 30.01.2014 00:59
Он теперь будет не рад, что сел за баранку этого "ЗАЗа". А владельцы "БЭХ" и "БУМЕРОВ" могут и дальше ездить спокойно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Петро 28.01.2014 16:04
Це відкати: начальник передає вищому начальнику і так на самий верх. І про себе звичайно не забуває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Черкащанин 28.01.2014 16:02
Печально конечно, что в нас любое ДТП имеет соответствующие расценки в ДАИ, милиции, судах. Еще печальнее, что берут мзду и в тех случаях, когда калечатся люди. И даже когда люди гибнут, это не останавлиет берущих. А ведь это преступление.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Іван 28.01.2014 15:42
Я вам скажу шановні так. Не дай Бог Вам попадати у подібні ситуації, як пішоход. Бо якщо у вас немає величезної криші, або ви не міліціонер у великому званні, чи не провладний політик, Ви автоматично стаєте жертвою з боку слідства. Бо якщо раніше слідство брало кругленьку суму, щоб зменшити покарання (вирок, термін, компенсацію)вин ному. То тепер з Вас - пішохода зроблять винного у любому випадку, щоб узяти куш із дійсно винного водія у всіх 100%. Як кажуть обізнані: "Це такий "бізнес", це таке прибильне місце". Не вірите? Спитайте у потерпілих! Ви думаєте чому у нас такий стан на дорогах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 КАКТУС 28.01.2014 15:41
Читайте Правила дорожного движения, грамотеи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Марина 28.01.2014 15:08
Цитую NikolayK:
Цитую yazon din alt:
Та хто ж на том драндулете в такую погоду, да ещё и в таком возрасте...?! И себе проблемы, и девчонке!

Ничего себе девчонка 43 года :-)
А на дорогах осторожнее пожалуйста! Такие драндулеты в основном не имеют нормальной тормозной системы и нормальных шин, поэтому их лучше пропустить.

таким драндулетам в такую погоду лучше не выезжать, дабы уберечь себя и окружающих
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 NikolayK 28.01.2014 14:33
Цитую yazon din alt:
Та хто ж на том драндулете в такую погоду, да ещё и в таком возрасте...?! И себе проблемы, и девчонке!

Ничего себе девчонка 43 года :-)
А на дорогах осторожнее пожалуйста! Такие драндулеты в основном не имеют нормальной тормозной системы и нормальных шин, поэтому их лучше пропустить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Тю 28.01.2014 14:31
Жаль конечно, у нас переходить дорогу по зебре надо так, будто её нет.

Как гласит народная мудрость: "Пешеход! Погибая на пешеходном переходе, знай - ты был прав!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Loki 28.01.2014 14:21
Кто то из двух участников проишествия точно ровесник олдтаймера!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 1 28.01.2014 14:21
Цитую yazon din alt:
Та хто ж на том драндулете в такую погоду, да ещё и в таком возрасте...?! И себе проблемы, и девчонке!


А скільки ж Вам років, якщо постраждала для вас "девчонка"??!!! :D