Сьогодні, 28 січня, Верховна Рада України проголосувала за скасування законів, які ухвалила ручним голосуванням 16 січня.

За таке рішення проголосувало 361 народних депутат із 412 зареєстрованих в залі, інформує «ТСН».

За скасування законів не голосували депутати від Комуністичної партії.

Нагадаємо, що сьогодні в Раді вирішили не розглядати скандальні закони та кадрові зміни.

Порядок денний Ради передбачає лише «врегулювання політичної кризи в державі».

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 Aaa 29.01.2014 02:22
Звідки в Черкасах стільки анти-українських тролів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Любов Майборода 28.01.2014 20:04
"Фотограф", ви , як я бачу, теж любите ляпати язиком..Але, на відміну від вас, я - публічна людина і мої коментарі стосуються подій. А ваші - мене особисто. Я вже звертала увагу на некоректність таких коментарів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Фотограф 28.01.2014 15:56
Цитую Любов Майборода:
Вітаю! Українці мають довести кремлівським посіпакам, що ми - європейська нація, здатна долати труднощі і забезпечити дотримання прав людей. А хто вважає інакше - чемодан, вокзал, Росія.

Ждем Вашего появления в центре Черкасс. С опортретированы м дрючком в одной руке и в другой с фотографией у унитаза в детской поликлинике по Вербовецкого. На ремонт которой у Вас не дошли руки ни как у депутата обласной рады с 2004 по 2010 год, ни во время работы в горисполкоме заступныком мэра :lol: А вот языком ч*сать, у вас времени всегда хватает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Олена К. 28.01.2014 15:45
Схвалюю скасування "законів" . Як і більшість українців з тривогою спостерігаю в прямому єфірі засідання Ради. Бачу трьох президентів - це рідкісне явище ще раз підкреслює важливість сьогоднішнього засідання, що вплине на долю України. Питання - а де в цей момент діючий президент, чому він не поряд з трьома попередниками?! Як на мене, своєю відсутністю він відвертає від себе і тих, хто щиро за нього голосував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Медведев 28.01.2014 15:40
Цитую незнайка:
Опортреченый дрючок в руки и УПЕРЬОД кругами по центру Яму стороной обходи красивая

Путин - далеко, а т...тушки близко :P . За бабки выполнят любую работу. Пиши завещание.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 ромале 28.01.2014 14:52
Цитую незнайка:
Опортреченый дрючок в руки и УПЕРЬОД кругами по центру Яму стороной обходи красивая

укрепляй баррикады, остроумный, к тебе уже идут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 незнайка 28.01.2014 14:42
Опортреченый дрючок в руки и УПЕРЬОД кругами по центру Яму стороной обходи красивая
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Дід Трохим 28.01.2014 14:37
Цитую Любов Майборода:
Вітаю! Українці мають довести кремлівським посіпакам, що ми - європейська нація, здатна долати труднощі і забезпечити дотримання прав людей. А хто вважає інакше - чемодан, вокзал, Росія.

Люба Володимирівна, чого ви лікуєте як баришня при відє гусара? Тут тільки 5 рядків, якби прочитали в другому місці хоть 50, радость була б умєрєннєє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Loki 28.01.2014 14:33
Скасувалы то только часть((. Олень междупрочам уже уверяет. что он себю вынным невчом не считает))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Lol 28.01.2014 14:32
Май.орода, беги, в госдепе зарплату дали!